فرمانده ناجا مزیت ” کارت شناسایی هوشمند وسیله نقلیه ” را تشریح کرد

فرمانده نیروی انتظامی مزیت ها ی ” کارت شناسایی هوشمند وسیله نقلیه ” را تشریح کرد و از تمهیدات ناجا برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی خبر داد .

به گزارش سادس، سردار “حسین اشتری” در حاشیه رونمایی از ” کارت شناسایی هوشمند وسیله نقلیه” در جمع خبرنگاران با تقدیر از اصحاب رسانه در انعکاس اخبار نیروی انتظامی ، مزیدهای این کارت را تشریح کرد.

وی اولین مزیت کارت شناسایی هوشمند وسیله نقلیه را ایمنی بیشتر آن نسبت به کارت سابق دانست و گفت :پیش از این کارت ها به صورت کاغذی بوده اما امروز از نوعی کاغذ تهیه شده که قابل جعل نیست.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: داشتن این کارت هوشمند برای مالکین خودرو یک مزید است چرا که امکان ثبت قطعات خودرو در این کارت پیش بینی شده است که این مورد میزان سرقت را کاهش و یا اگر خودرویی به سرقت رفت از طریق این شناسه قابل شناسایی است.

وی عنوان کرد: توسط این کارت امکان ارایه خدمات شایسته ای به صاحبان خودرو و دارندگان کارت مهیا است.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: تعویض کارت ها به مرور زمان و با اعلام قبلی صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه در خصوص تمهیدات نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) عنوان کرد: نیروی انتظامی در این راستا پیش بینی های لازم را صورت داده و پلیس راهور نیز در این خصوص آمادگی لازم جهت خدمات دهی به زائران را دارد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان کرد: یکی از موضوعات مورد تأکید به همکاران راهور ، همراهی خودروهای حامل زائران در مسیر است و تذکرات لازم در این خصوص ارائه شده است .

سردار اشتری گفت: انشاءالله همانندسالهای قبل این مراسم در نظم کامل برگزار می شود .

وی گفت: مجموعه ناجا در حوزه امنیتی همزمان با برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) اقدامات خوبی انجام داده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *