کشف محموله پوشاک قاچاق از داخل ضایعات کاغذ

 جانشین فرماندهی انتظامی استان از توقیف دو محموله کالای قاچاق به ارزش چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در شهرستان “دلیجان” خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس”یوسف سپهوند” ، گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و ارز و در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا از تردد دو محموله کالای قاچاق در یکی از محورهای اصلی این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود:با اعلام این خبر، برنامه ریزی عملیاتی برای شناسایی و توقیف محموله های قاچاق آْغاز و سرانجام در کنترل نامحسوس خودروهای عبوری، دو محموله قاچاق شناسایی شد.

این مقام انتظامی استان مرکزی با اشاره به توقیف محموله های مورد نظر در دو عملیات جداگانه خاطر نشان کرد: در عملیات اول با توقیف کامیون، راننده در ابتدا اذعان کرد که بار خودرو، ضایعات کاغذ است که با هوشیاری ماموران پلیس از داخل ضایعات کاغذ، ۱۷ هزار و ۶۳۶ ثوب لباس زنانه و مردانه قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال کشف شد.

وی در ادامه از توقیف محموله پیچ و مهره قاچاق در دیگر عملیات پلیس در شهرستان دلیجان خبر داد و گفت:‌ در این عملیات دو هزار و ۶۲۴ بسته پیچ و مهره قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان این که هر دو محوله از یکی از استان های همجوار بارگیری شده و به مقصد تهران در حرکت بودند، اضافه کرد: هر دو راننده نیز در این رابطه دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *