انجام بیش از ۶۰۰ هزار ماموریت بدرقه توسط یگان سازمان زندانها در سال گذشته

 جانشین پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از انجام بیش از ۶۰۰ هزار ماموریت بدرقه توسط ماموران یگان سازمان زندانها در سال ۹۴ خبرداد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی در مراسم پایان دوره مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، ماموریت این سازمان را حساس و دارای نقش اساسی در امنیت عنوان کرد و گفت: میزان آمادگی و چابکی این یگان در انجام ماموریت ها مهم و تعیین کننده است و بخشی از آمادگی آن در گرو آموزش خوب، تخصصی و متناسب با ماموریت هاست که این مرکز به عنوان مرکز تخصصی آموزشی این مسئولیت مهم را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه یگان سازمان زندانهای کشور دارای انسجام و یکپارچگی بسیار خوبی است، خاطرنشان کرد: در سال ۹۴، بیش از ۶۰۰ هزار ماموریت بدرقه را در سطح کشور با دقت به انجام رسانده است.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا از آموزش به عنوان عاملی مهم برای ظهور و بروز توانایی های درونی افراد نام برد و گفت:فرد آموزش دیده دارای مهارت، کم خطاتر، کارآمدتر، اثر بخش تر و با بهره وری بیشتری است، از طریق آموزش امکان صحیح و بهینه ماموریت و نیز قدرت پاسخگویی فراهم شده و هزینه ها کاهش می یابد.

مراکز آموزشی ریل گذار نظم و انضباط

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه کارکنان اعم از وظیفه و کادر در شروع نظامی گری،نظم و انضباط را از مراکز آموزشی فرا می گیرند، اظهار داشت:‌ هر چه این ریل گذاری در نظم و انضباط دقیق، اصولی و عمیق باشد در طول خدمت ماندگار خواهد بود.

این مقام ارشد انتظامی پلیس پیشگیری ادامه داد: اساس و پایه انضباط پذیری ریشه در عملکرد مراکز آموزشی دارد که این موجب استحکام، انسجام و مودت بین آحاد کارکنان می شود و مسئولیت پذیری را مضاعف و انجام ماموریت را تسهیل می کند لذا نظم و انضباط به عنوان رکن اساسی کار باید جدی گرفته شود.

تشکیل قرارگاه جهادی آموزش نقطه عطف در تحول سازمانی

سردار معصوم بیگی، تشکیل قرارگاه جهادی آموزش در سال ۹۴ را نقطه عطف و عزیمت در حوزه تحولی ناجا دانست که توسط فرمانده محترم ناجا و جانشین وی تدبیر و ابلاغ شد و پلیس پیشگیری به عنوان پیشرو به استقبال آن رفت.

وی خاطر نشان کرد: پلیس پیشگیری در گام اول بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ نفر از فرماندهان و مدیران صفی خود را در حوزه کلانتری و پاسگاه ها تحت آموزش کارگاهی و مهارت افزایی قرار داد که اثر بسیار خوبی در انجام بهینه ماموریت داشت و موجب ارتقاء خدمات انتظامی و پیشگیری از سرقت شد.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا افزود: این پلیس در سال ۹۵، قرارگاه جهادی آموزش را با قوت هر چه تمام تر پیگیری خواهد کرد و از این ظرفیت ایجاد شده حداکثر استفاده را برای کار آمد تر کردن سازمان به عمل می آورد.

گفتنی است، در پایان این مراسم سردار معصوم بیگی از اساتید و مربیان مرکز آموزشی فوق قدردانی و فراگیران مفتخر به اخذ سردوشی شدند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *