ماموریت‌های نیروی انتظامی اعتقادی و ارزشی است

رئیس مرکز عملیات بازرسی کل ناجا در گرگان گفت: ماهیت و نوع فعالیت‌ها و ماموریت‌های نیروی انتظامی اعتقادی و ارزشی است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”فرامرز اخلاقی” در جلسه جمع‌بندی نظارت تخصصی از عملکرد قرارگاه جهادی آموزشی فرماندهی انتظامی گلستان از تلاش همه مدیران و فرماندهان در راستای ماموریت محوله تقدیر کرد.

وی گفت: تمامی پیش‌بینی‌های لازم در خصوص نوع نظارت از قرارگاه جهادی آموزش از قبل در مجموعه انتظامی گلستان اندیشیده شده بود و این جای تقدیر دارد.

سردار اخلاقی با بیان اینکه تیم بازرسی متشکل از ۵۴ نفر از بازرسان و پلیس‌های تخصصی کار نظارت بر مجموعه انتظامی گلستان را بر عهده داشتند، تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته وضعیت آموزشی در گلستان مطلوب بوده است.

رئیس هیئت بازرسی قرارگاه جهادی آموزش در بخش دیگری از سخنان خود، آموزش را رکن اصلی ماموریت‌های نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: آنچه که در این مولفه یعنی آموزش مهم است، تمرین و استمرار آموزش در یک مجموعه است.

سردار اخلاقی با تاکید بر اینکه پلیس الگوی نظم و انضباط در جامعه است، تصریح کرد: مردم پلیس را الگوی نظم و انضباط در جامعه می دانند؛ لذا ماموران پلیس بایستی با رعایت دستورالعمل‌‌ها و آئین‌نامه‌های انضباطی الگوی بسیار خوبی برای مردم باشند.

وی تاکید کرد: ماموریت‌های نیروی انتظامی اعتقادی و ارزشی است و درواقع پلیس حافظ دستاورد‌های اسلامی است.

رئیس مرکز عملیات بازرسی کل ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ضعف آموزش به عنوان یکی از نکات کلیدی است که رفع آن باید در دستور کار فرماندهان و مدیران قرار گیرد، بیان داشت: اقدام عملی و اراده جمعی در بحث ارتقاء آموزشی در مجموعه ناجا یک ضرورت است و همه فرماندهان و مدیران بایستی دستورالعمل‌های انضباطی و آموزشی را نصب‌العین ماموریت‌های خود قرار دهند.

سردار اخلاقی با تاکید بر اینکه حسن عملکرد کارکنان بایستی بیشتر مورد توجه و تشویق قرار گیرد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تشکیل قرارگاه جهادی آموزش، شاهد افزایش توانمندی و بهره‌وری کارکنان در حوزه‌های مختلف هستیم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *