کشف یک میلیارد و ۸۸ میلیون ریال کالای قاچاق

پلیس آگاهی با دستگیری دو فرد سودجو یک میلیارد و ۸۸ میلیون ریال انواع کالای قاچاق را قبل از توزیع در شهر مشهد کشف کرد.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حمید رزمخواه” رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش های مردمی به ستاد خبری مبنی بر قاچاق کالا به شهر مشهد توسط دو فرد سودجو ‌موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از یک سری تحقیقات میدانی متخلفان را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

سرهنگ رزمخواه اظهار داشت: ‌پس از چند روز کار گسترده پلیسی در بازرسی از انبار دپو کالاهای قاچاق ،یکی از این افراد را شناسایی و با هماهنگی قضائی در بازرسی از این محل ۲۹ دستگاه انواع یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، خشک کن ، جارو برقی و یخچال ساید بای ساید کشف کردند.

وی تصریح کرد: در همین راستا روز گذشته کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز متهم دیگری را با همکاری تیم آگاهی پلیس فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در گیت خروجی مسافران دستگیر و در بازرسی از وسایل همراهش تعداد ۳۳۳ ثوب انواع پوشاک زنانه و مردانه، ۱۰۷ جفت کفش، ۹۶ عدد ساعت و ۶۰ عدد انواع لوازم ورزشی را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام اینکه ارزش کالاهای کشف شده یک میلیارد و ۸۸ میلیون ریال برآورد شده خاطر نشان کرد: افراد متخلف پس از تشکل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *