۲ کشته و ۳ مصدوم نتیجه تخطی از سرعت مطمئنه

تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده دو دستگاه پژو پارس و روآ در محور “سبزوار – بردسکن” دو کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سیدمحمد هاشمی”فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار ، گفت: روز گذشته خبری مبنی بر یک مورد تصادف منجر به فوت در محور سبزوار – بردسکن به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام که بلافاصله ماموران پاسگاه زعفرانیه و کارشناس پلیس راه و دیگر عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه سواری تیبا برخورد کرده است.

سرهنگ هاشمی اظهار داشت: در این حادثه راننده ۴۷ ساله پژو پارس به نام حسین در دم فوت و سه سرنشین آن نیز مصدوم و با کمک نیروهای درمانی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی عنوان کرد: در حادثه ای دیگر که در محور سبزوار به بردسکن به وقوع پیوست، یک دستگاه پژو روآ با یک دستگاه کامیون بنز برخورد کرد که راننده خودرو پژو ( محمد علی سلطانی ۴۳ ساله) در دم فوت می کند.

هاشمی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این دو حادثه را ناتوانی راننده خودروهای پژو پارس و روآ در کنترل وسایل نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با ابراز تاسف از این دو حادثه ناگوار خاطر نشان کرد: یکی از موارد تخلفات رانندگان وسایل نقلیه که در اغلب مواقع، منجر به تصادف می شود بدون شک تخطی از سرعت مطمئنه است که امیدواریم همه رانندگان با رعایت قوانین و مقررات از بروز این گونه حوادث تلخ جلوگیری کنند./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *