دپوی ۳۲۰ تن برنج خارجی در یک کارخانه متروک

فرمانده انتظامی استان از کشف انبار دپوی برنج خارجی قاچاق و انهدام یک باند سه نفره در شهرستان هرسین خبر داد.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “منوچهر امان اللهی” در تشریح این خبر گفت: به دنبال دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تردد مشکوک خودروهای حمل بار به یکی از کارخانجات متروکه در محور کرمانشاه- هرسین، موضوع در دست بررسی مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارخانه موردنظر پیش از این در امر تولید رب گوجه فرنگی فعالیت داشته که پس از مدتی خط تولید متوقف شده و رفت و آمدی به آنجا صورت نمی گرفته است، اما گزارشات مردمی حکایت از وقوع تخلف در این کارخانه متروکه داشت.

مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، کارخانه موردنظر را به مدت یک هفته به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار دادند و در نهایت متوجه شدند محموله بزرگی از برنج خارجی در محل دپو شده است.

سردار امان اللهی خاطرنشان ساخت: طی هماهنگی با سازمان صنعت، معدن و تجارت مشخص شد چنین انباری مجوز فعالیت ندارد که در همین راستا روز گذشته اکیپی متشکل از مأموران پلیس آگاهی و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان، کارخانه را مورد بازرسی قرار دادند.

وی از کشف ۳۲۰ تن برنج خارجی قاچاق در این کارخانه متروکه خبر داد و گفت: ارزش ریالی این محموله بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: تاکنون سه نفر در این زمینه دستگیر شده اند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *