نیروی انتظامی فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت/ شهیدان رجایی و باهنر ؛ شیفتگان خدمت به مردم

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با صدور پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس،نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت یاد و خاطره تلاشگران و ایثاگرانی که با خدمت “خالصانه” و “صادقانه” اقتدار و عزت برای کشور به ارمغان آوردند، فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است ؛

هفته دولت تنها گرامی داشت یاد دو سرباز پاکباخته ولایت نیست بلکه تجلیل از یک تفکر انقلابی است که در عمل و گفتار شهیدان رجایی و باهنر تجلی یافت، تجلیل از ارزش هایی است که آن دو بزرگوار تا شهادت به آن متعهد بودند؛ مردانی که مصداق عینی شیفتگان خدمت به ملت بودند.

شهید رجایی به عنوان یکی از نمونه‌های بارز انقلابیون آگاه، با صداقتی بی‌نظیر در تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش کرد و شهید باهنر یار قدیمی رجایی و اندیشمندی فرزانه بود که به فرموده حضرت امام(ره) با هم در جبهه‌های نبرد با قدرت‌های فاسد هم جنگ و هم رزم بودند.

این پیام دوره طلایی و کوتاه مدت دولت شهید رجایی را منشوری جاودانه و الهام بخش برای تمامی دولت‌های جمهوری اسلامی ایران در بستر تاریخ قلمداد و تصریح کرده است: این دو شهید بزرگوار با ویژ گی های شاخصی چون؛ ولایت مداری ، ساده زیستی ، مدیریت انقلابی و… به عنوان معیاری برای سنجش یک دولت انقلابی محسوب می شوند.

شهیدان رجایی و باهنر از فرصت خدمتگزاری به مردم به شایستگی بهره بردند، باشد که همه خدمتگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی ایران با تاسی به این دو اسوه شهادت، ایمان و خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( حفظ الله ) و پشتوانه عظیم مردمی، با مغتنم شمردن فرصت خدمت ، ضمن خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی، با عزمی راسخ در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رفاه و سربلندی مردم شریف ایران تلاش کنند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر رجایی، باهنر و تمامی گلگون کفنان مظلوم ترور، با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان خدوم و با تاکید بر تقویت و تکریم فرهنگ متعالی خدمت، اعلام می دارد : چون گذشته در راستای همکاری با دولت برای خدمت روز افزون به مردم و توسعه نظم، امنیت و آرامش، تحقق عدالت، ترویج معنویت و اخلاق اسلامی در جامعه تلاش خواهد کرد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *