توقیف ۳ میلیاردی لوازم الکتریکی قاچاق در غرب استان تهران

فرمانده یگان امداد استان – غرب استان تهران- از کشف لوازم الکتریکی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در محور اتوبان ” تهران – ساوه” خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرگرد “شاهین ناصح ” گفت:با تداوم برنامه ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا،ماموران یگان امداد استان هنگام گشت زنی در محور اتوبان ” تهران – ساوه ” به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی ، ۲۵ جعبه الکترود، ۱۰ کارتن برد الکتریکی، ۱۰ کارتن کلید الکتریکی و ۱۵ عدد المنت چهار هزار ولتی به ارزش سه میلیارد ریال کشف و راننده متخلف را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این رابطه یک دستگاه خودرو کامیون توقیف شد بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و اخلال گران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *