عدم توجه به کمبود ها و استفاده صحیح از داشته ها

فرمانده مرزبانی ناجا در کمیسیون اطلاعات و عملیات مرزبانی استان خراسان رضوی خدمت در مرزبانی را جهادی دانست و گفت : به جای فکر کردن به کمبودها باید به استفاده صحیح از آنچه که داریم بپردازیم تا خللی در پیشبرد اهدافمان بوجود نیاید.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار قاسم رضایی در کمیسیون اطلاعات و عملیات مرزبانی استان خراسان رضوی به بیان راه کارهای انجام بهتر عملیات ها با اشراف اطلاعاتی پرداخت و بر ارتقاء تحرک و تاکتیک هدفمند به همراه روحیه انقلابی و تکلیف مداری در یگان های مرزی تاکید کرد.

وی همچنین بر تشریح سه راهبرد ارتقاء آمادگی عملیاتی ، ارتقاء تعاملات و کاهش آسیب پذیری پرداخت و افزود : تمام ماموریت ها باید همسو و بر اساس این راهبردها انجام گیرد.

فرمانده مرزبانی ناجا فرماندهان را بر توجه مستمر به امر آموزش توصیه کرد و گفت : آموزش باید همانند انجام فرایض واجب دینی مستمر باشد و باید هر روز با نیاز سنجی آموزشی در جهت رفع نقاط ضعف و افزایش توان و کاهش آسیب پذیری تلاش کنیم.

وی لازمه انجام موفق عملیات ها را هدف گذاری صحیح دانست و گفت : لازمه این امر داشتن برآورد دقیق از توان، قدرت و تاکتیک یگان های خودی و دشمن است و فرماندهان باید به آن دقت کنند.

سردار قاسم رضایی در پایان با اشاره به اینکه عملکرد مناسب رده های صف و ستاد و ایجاد روابط هدفمند موجب افزایش اعتماد رده های بالا دستی و پشتیبانی مناسب از ماموریت ها خواهد شد گفت : خدمت در مرزبانی جهادی است و به جای فکر کردن به کمبودها باید به استفاده صحیح از آنچه که داریم بپردازیم تا خللی در پیشبرد اهدافمان بوجود نیاید.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *