۲ کشته و ۶ مجروح در تصادف زنجیره ای در قزوین

رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در کیلومتر ۴۶ لاین جنوبی آزاد راه قزوین – کرج و فوت دو تن و مجروح شدن ۶ نفر خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “نصراله بیگلری” در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تصادف زنجیره ای در کیلومتر ۴۶ لاین جنوبی آزاد راه قزوین – کرج ، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.
رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: در بررسی انجام شده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه کشنده “ولوو” با هفت دستگاه خودرو تصادف کرده که در اثر این برخورد متاسفانه دو نفر بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و شش نفر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
وی افزود:برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده از جانب راننده کشنده ولوو نسبت به هفت وسیله نقلیه دیگر بوده است.
سرهنگ بیگلری در پایان تصریح کرد: با توجه به پیش بینی بارش باران تا پایان هفته در محورهای مواصلاتی استان و لغزنده شدن محورها ، از رانندگان تقاضا می شود با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی حرکت کنند.//

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *