بار دیگر بانک پاسارگاد، بانک برتر ایران شد

 بر اساس ارزیابی موسسه معتبر یورومانی، بانک‌پاسارگاد موفق شد برای دومین سال متوالی، جایزه برترین بانک ایرانی را از آن خود کند.
 به گزارش سادسبه نقل از روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد،خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: موسسه یورومانی ارایه‌کننده اطلاعات ممتاز در حوزه‌های مختلف نظیر بازارهای سرمایه، سرمایه‌گذاری‌ها و ارز محسوب می‌شود که با درنظر گرفتن هوشمندانه آخرین تحولات، امکان آگاهی از وضعیت بازارهای مالی جهانی و انتخاب مناسب‌ترین موسسه برای همکاری در هر کسب و کاری را فراهم می‌کند. وی ادامه داد: موسسه یورومانی با توجه به بررسی و ارزیابی‌های صورت‌گرفته در بازار بانکداری‌ایران، جایزه برترین بانک ایرانی را، برای دومین سال متوالی به بانک‌پاسارگاد اعطا کرد. این در حالی است که این بانک در سایر صحنه‌های بین‌المللی نیز حضور چشمگیر داشته و موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کرده‌است.

وی تأکید کرد: از جمله‌ی این موفقیت‌ها می‌‌توان به کسب جایگاه بانک سال جمهوری‌اسلامی ایران در سال ۲۰۱۵ بر اساس ارزیابی موسسه معتبر بنکر برای پنجمین سال، کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال ۲۰۱۵، برای سومین سال متوالی بر اساس ارزیابی این موسسه، کسب جایگاه شایسته در رتبه‌بندی ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان و… اشاره کرد.
رفیعی خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد، در طول چند سال گذشته مورد توجه ارگان‌های مختلف اقتصادی و بین‌المللی قرار گرفته‌است. این ارگان‌ها به‌صورت مستمر این بانک را برای فعالیت‌های مختلف ارزیابی کرده و آمادگی خود را برای ایجاد ارتباط با آن اعلام کرده‌اند.
گفتنی است اعطای جوایز بهترین بانک‌های خاورمیانه از سال ۱۹۹۲ آغاز شده‌‌است و بانک‌پاسارگاد برای دومین سال متوالی موفق به دریافت این جایزه شده‌است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *