خدمت بانک صادرات به ۵۷ میلیون ایرانی

 ​بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین بیش از ۵٧ میلیون کارت الکترونیکی را صادر و به متقاضیات تحویل نموده است.
 به گزارش  سادس به نقل از رویکرد این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام می نماید. بر این اساس تا پایان فروردین ماه سال جاری۵٧ میلیون و ۵٢٨ هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر و تحویل مشتریان نموده است که از این تعداد، بیش از ٣٩میلیون و ۶٣۶ هزار کارت مربوط به سپهر کارت های صادره است که این میزان بیانگر رشد ٣١ درصدی تعداد سپهر کارت های صادره نسبت به ماه مشابه در سال قبل می باشد.

این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاههای پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم میسازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

دارندگان سپهرکارتها میتوانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، خدمت پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک از طریق سامانه صدای سپهر (٠٩۶٠٢)، پایانههای فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاههای کارتخوان شعب استفاده نمایند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵٧۵ شعبه در سراسر کشور، نصب و راه اندازی ۴۵١ هزار و ٩١۵ دستگاه کارتخوان متصل به حسابهای این بانک، ۵٢٠ هزار مشتری اینترنتی و ارایه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی خصوصی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا نموده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *