توقیف پارچه میلیاردی قاچاق در خرم آباد

 جانشین فرمانده انتظامی استان ، از توقیف دو دستگاه خودرو کامیون کشنده حامل ۲۴ تن انواع پارچه خارجی به ارزش دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در محور خرم آباد – بروجرد خبر داد .
به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ” علی احمدی تبار ” گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی لرستان و پاسگاه شهید ماسوری شهرستان خرم آباد ، در راستای اجرای طرح مبارزه با ورود و خروج کالا قاچاق و ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم و تحقق مصادیق اصلی مبارزه با قاچاق کالا خصوصا قاچاق پارچه ، در محور خرم آباد – بروجرد به دو دستگاه خودرو کامیون کشنده مظنون و آنان را توقیف کردند .

وی در ادامه افزود : ماموران در بازرسی از خودروهای توقیف شده ، مقدار ۲۴ تن انواع پارچه خارجی فاقد اسناد گمرکی را ، کشف و دو نفررا دستگیر کردند .

جانشین فرمانده انتظامی لرستان با بیان این که دو محموله کشف شده از استان های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود تصریح کرد : بنا بر اظهارات کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است .

احمدی تبار با بیان این که دو متهم با پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شدند، گفت: ورود بی رویه کالای خارجی قاچاق نابودی تولید داخلی و نا امنی برای سرمایه گذاران داخلی را به همراه خواهد شد .

وی افزود : از عموم مردم و شهروندان انتظار داریم هرگونه گزارش تهیه، توزیع و ورود کالاهای خارجی قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *