توقیف تریلر حامل ۲۰ تن خشکبار قاچاق در نرماشیر

فرمانده انتظامی”نرماشیر” از توقیف یک دستگاه تریلر ترانزیت حامل ۲۰ تن خشکبار قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ”حسین یوسف آبادی”  گفت:در راستای اجرای طرح مبارزه با پدیده قاچاق کالا،ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری در مسیر “نرماشیر-بم”به یک دستگاه تریلر کشنده اسکانیا که از جنوب شرق کشور به سمت تهران در حرکت بود،مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۲۰ تن خشکبار قاچاق فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد،افزود: ارزش این محموله توسط کارشناسان مربوطه یک میلیارد ریال اعلام شده است.

یوسف آبادی با اشاره به تلاش شبانه روزی پلیس در برخورد قاطعانه با قاچاق کالا، افزود: دراقدامی دیگر ماموران کلانتری”عزیز آباد” این فرماندهی،هنگام گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی ،یک اتوبوس مسافربری حامل کالای قاچاق را در مسیر فرعی روستای “علی آباد” توقیف و در بازرسی از آن۱۲هزار نخ سیگار قاچاق به همراه ۳۱ جعبه لیمو ترش و تعدادی وسایل آرایشی به ارزش تقریبی ۱۱۰میلیون ریال که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود را کشف کردند.

یوسف آبادی با اشاره به دستگیری چهار قاچاقچی و توقیف دو دستگاه وسیله نقلیه ،گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده ،جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در پایان خاطر نشان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور می زند که در این خصوص پلیس با تمام توان و ظرفیت خود در اجرای فرامین مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *