امنیت ، راهبردی ترین نقشه راه توسعه کشور است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی کشور به مسئله امنیت گره خورده است ، گفت: امنیت ، راهبردی ترین نقشه راه توسعه کشور است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله “محمد نقی لطفی” در همایش سالیانه کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی استان ایلام ، اظهار داشت: امنیت از مهمترین ارکان حکومت ها در دنیا محسوب می شود.

وی ادامه داد: همه عرصه های مختلف کشور اعم از سیاست، فرهنگ و اقتصاد به مسئله امنیت گره خورده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امنیت را مهمترین و راهبردی ترین نقشه راه توسعه و پیشرفت کشور خواند و گفت: امنیت در ایران اسلامی سپری محکم در برابر هجمه های نظامی دشمنان است.

وی با اشاره به نا امنی های موجود در کشور های همسایه ، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از همان آغاز با وجود تهدیدات و دشمنی ها با پشتوانه مردم و رهبری حضرت امام (ره) توانست در مقابل دشمنان بایستد و امروز می بینیم که ایران اسلامی از امن ترین کشورهای دنیاست.

آیت الله لطفی در ادامه به توطئه های دشمن در طول انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن متوجه شده است که با جنگ سخت نمی تواند با ملت ایران مقابله کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان ، برجام نافرجام برباد رفته را بر کشور ما تحمیل کردند، گفت: امروز هر کس با الفبای مسائل سیاسی در جهان آشنا باشد می فهمد که برجام هیچ دستاوردی برای کشور ما نداشته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تصریح کرد: رهبری، نیروهای مسلح و حضور مردم در صحنه ، سه ضلع قدرت بازدارندگی کشور در مقابل دشمنان هستند.

وی در ادامه فتنه ۸۸ را آیینه عبرت خواند و گفت:یکی از مولفه های مهم فتنه شناسی ، موضع گیری بجا و به حق و در وقت بروز فتنه ، بصیرت است.

آیت الله لطفی با اشاره به اینکه دشمن امروز به دنبال نفوذ است، گفت: امروز بصیرت افزایی یک امر ضروری در جامعه است.

وی امنیت استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امنیت پایدار این استان با وجود ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور نا امن عراق نتیجه تلاش های خالصانه پلیس خدمتگزار است.

نماینده ولی فقیه در استان، استان ایلام را یکی از استان های امن کشور عنوان و تصریح کرد: نیروی انتظامی در ایام اربعین با برقراری امنیت و تسهیل در تردد زائران کارنامه درخشانی را از خود بجای گذاشت.

همایش سالیانه کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان ایلام صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان محلی و فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن آمفی تئاتر غدیر پلیس ایلام برگزار شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *