۴۰ فقره سرقت درپرونده سارق باطری خودرو

فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از دستگیری یک سارق با ۴۰ فقره سرقت باطری خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منوچهر محبوبی ابراهیمی در تشریح این خبر گفت: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت باطری خودرو در آستانه اشرفیه، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با اقدامات اطلاعاتی سارق ۳۷ ساله را شناسایی کردند،افزود:ماموران طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را در منزل شخصی اش دستگیرکردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی فنی ماموران به ۴۰ فقره سرقت باطری خودرو درشهرستان های آستانه اشرفیه و لاهیجان اعتراف کرد ادامه داد:متهم اموال سرقتی را در شهرستان لنگرود به فروش می رساند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس این شهرستان برای شناسایی مالخر ادامه دارد، متذکرشد: خودروهایی که فاقد لوازم وتجهیزات ایمنی و ضد سرقت بودند مورد دستبرد این سارق قرار گرفته اند.

وی در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد از شهروندان خواست توصیه های پلیس را جدی گرفته و خودروی خود را به دزدگیر، قفل فرمان و دیگر تجهیزات ضد سرقت مجهز کرده و آن را در محل های کم رفت و آمد پارک نکنند .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *