دستگیری سارق حرفه ای منازل شمال شهر مشهد با ۲۴ فقره سرقت

پلیس آگاهی شمال شهر مشهد با دستگیری سارق حرفه ای منازل در محدوده خیابان های گاز، مسلم و ایثارگران پرده از ۲۴ فقره سرقت برداشت.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار”بهمن امیری مقدم”فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی  گفت: در پی گزارش یک فقره سرقت منزل در محدوده خیابان گاز شهر مشهد تیمی از اداره مبارزه با سرقت پایگاه شمال پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس در ابتدا مالباخته را به پلیس آگاهی دعوت که در بررسی اظهاراتش مشخص شد سارق در نبود صاحبخانه در اوایل شب با تخریب قفل در ورودی آپارتمان وارد منزل شده حدود ۴۰ میلیون ریال از وسایل با ارزش منزل را سرقت کرده است.

سردار امیری مقدم تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده در ادامه با بررسی دقیق آثار بجامانده از سارق و استفاده از شیوه های نوین پلیسی به فردی جوان به نام امید مظنون و پس جمع آوری ادله کافی و هماهنگی قضائی با همکاری تیمی از اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی او را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود که در ادامه تحقیقات در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده طی چند مرحله بازجویی های علمی کارآگاهان پلیس به ۲۴ فقره سرقت از منازل در محدوده خیابان های گاز، ایثارگران و مسلم و فروش اموال مسروقه به فردی به نام تقی اعتراف کرد.

سردار امیری مقدم خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات فرد مالخر دستگیر و در بازرسی مخفیگاهش یک دستگاه تلویزیون ال سی دی ۴۶ اینچ، یک دستگاه دوچرخه، دو دستگاه ضبط و پخش خودرو، یک دستگاه ماشین شارژی ، یک عدد تار و …کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و برابر احکام صادره قضائی روانه زندان شدند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *