دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۳۹ فقره سرقت

 فرمانده انتظامی شهرستان “ساوجبلاغ” از دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۳۹ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ « احمد جبارپور » ، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی و ویلاهای بخش “چهارباغ”، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: یک اکیپ ویژه از ماموران انتظامی پس از چندین روز تلاش شبانه روزی سرانجام موفق به شناسایی دو نفر از سارقان اماکن خصوصی شدند.

سرهنگ جبارپور اظهارداشت: ماموران پس از اطلاع از حضور سارقان در یک ویلا در شهرک اقدسیه با هماهنگی مقام قضائی سارقان را حین سرقت در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان پس از انتقال به کلانتری، در بازجویی های تکمیلی ماموران به جرم خود مبنی بر سرقت معترف شدند و اظهار داشتند با همدستی فرد دیگری اقدام به ۳۹ فقره سرقت از اماکن خصوصی و ویلاها کرده و سپس اموال سرقتی را در مناطق مختلف استان البرز به ضایعات و امانت فروشی ها فروخته اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با بیان اینکه با راهنمایی متهمان و انجام تحقیقات تکمیلی ماموران ، متهم ردیف سوم نیز در مخفیگاهش دستگیر شد، به شهروندان توصیه کرد: به منظور پیشگیری از جرایمی نظیر سرقت ضمن استفاده از تجهیزات ایمنی و محافظتی از قبیل دوربین مداربسته ، در صورت مشاهده افراد مشکوک در اطراف اماکن خصوصی بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *