کشف کالاهای قاچاق ۱۳۴ میلیاردی در هرمزگان

 فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۳۴ میلیارد ریال، طی فروردین ماه امسال در سطح استان خبر داد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار”عزیزالله ملکی”، گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با همکاری ماموران انتظامی طی فروردین ماه سال جاری، با تلاش شبانه روزی ، اشراف کامل اطلاعاتی بر محورهای مواصلاتی و اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده ، ۳۲۱ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: طی این مدت با تلاش ماموران ۶۳۵ هزار و ۸۶۸ پاکت سیگار،۴۶۴ کیلو چای، ۲۶ هزار دستگاه لوازم خانگی، چهار هزار لیتر سوخت، ۱۷ هزار و ۱۸۸ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی ، ۲۳۶ راس احشام ، ۹ تن برنج و ۳۰ هزار ثوب البسه قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۵۸۸ متهم در این مدت، ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده طی یک ماه گذشته را ۱۳۴ میلیارد ریال عنوان کرد.

سردار ملکی بیان کرد: در یک ماه گذشته ۵۱۳ فقره پرونده زیر یک میلیارد ریال و ۱۰ فقره پرونده بالای یک میلیارد ریال تشکیل که متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تاکید کرد: پلیس با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با این پدید شوم و قاچاقچیان به صورت قاطع ، قانونی و بدون اغماض برخورد می کند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *