خودرو سواری پارکینگ ساختمانی را به آتش کشید +عکس

به گزارش سادس:

آتش سوزی بامدادی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی، خسارت زیادی بر جای گذاشت.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه ساعت ۲:۴۳ دقیقه بامداد امروز از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، نیروهای عملیاتی ایستگاههای ۶۸ و ۱۱۴ به همراه خودروهای بالابر، تشک نجات و همچنین خودرو حامل دستگاه های تنفسی به شهرک شهید باقری، خیابان بهارستان رهسپار شدند.

محمود کبودبند افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران درباره این حادثه گفت: در طبقه منفی یک(قسمت پارکینگ) ساختمانی چهار طبقه مسکونی، یک دستگاه خودرو سواری پراید آتش گرفت و کاملاً شعله ور شد.

وی با اعلام اینکه آتش سوزی در حال سرایت به همه قسمت های پارکینگ بود، ادامه داد: با توجه به اینکه دود ناشی از آتش سوزی به راهروها و طبقات بالایی ساختمان مسکونی نفوذ کرده بود، آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده خود را به کانون آتش سوزی رساندند و شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.
این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: همزمان گروه دیگری از نیروهای آتش نشانی به جستجو در راهروها و طبقات پرداختند که خوشبختانه مشخص شد هیچکس در ساختمان محبوس نشده بود.

گفتنی است علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *