وضعیت امنیتی آذربایجان شرقی بسیار مناسب است

فرمانده انتظامی استان در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، وضعیت امنیتی استان را در سایه تعامل و اقدامات خوب فرهنگی صداو سیما، بسیار مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار” محسن حسن خانی” در حاشیه دیدار با مدیر کل و معاونان صدا و سیمای آذربایجان شرقی وضعیت امنیتی استان را در سایه تعامل و اقدامات خوب فرهنگی صداو سیما، بسیار مناسب ارزیابی کرد.
وی با تقدیر از زحمات و تلاش های مدیر کل و مجموعه کارکنان و برنامه سازان صدا و سیمای استان در حوزه انتظامی گفت: برای تامین امنیت مطلوب توسط ناجا مشارکت مردم و نهاد های حاکمیتی لازم وضروری است.
این مقام انتظامی با اشاره به نقش چشمگیر صدا و سیما درتامین امنیت، مصداق بارز آن را فرهنگ سازی در بحث رانندگی و کاهش تصادفات اعلام کرد و گفت: علیرغم افزایش تعداد خودرو ها و گواهی نامه ها شاهد کاهش تصادفات هستیم که این بیانگر فرهنگ سازی و ارتقاء آن توسط رسانه ملی و نشانگر استفاده مطلوب از ظرفیت آموزشی این رسانه است.
سردار حسن خانی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت امنیتی بسیار مناسب استان اشاره کرد و گفت: امروز مردم امنیت را هم احساس می کنند و نیز برابر نظرسنجی های انجام شده، انتظامی استان هم در بحث احساس امنیت و هم در مولفه های امنیتی توفیقات خوبی داشته است .
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی کاهش چشمگیر سرقت را نیز ازدیگر موفقیت های پلیس استان بیان کرد و گفت: تا ابتدای سال ۹۳ وضعیت سرقت در استان رو به افزایش بود که با راه اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت از اوایل سال ۹۳ و با همکاری و اطلاع رسانی صدا و سیما جلوی رشد سرقت ها گرفته شد و در سال ۹۳ و ۹۴ با کاهش چشمگیر و ۵ درصدی وقوع سرقت ها روبرو شدیم.
وی ادامه داد: در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز نقش صدا و سیما بسیار ملموس و مشهود بود و یکی از مولفه های خوب در این حوزه ورود صدا و سیما و اطلاع رسانی به مردم بود که حاصل آن وضعیت خوب و مطلوب استان است که قابل مقایسه با سایر جاها نیست.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در جمع آوری معتادان و دستگیری خرده فروشان و کشف کلان مواد مخدر توفیقات خوبی داشتیم، گفت: در حوزه کشف جرم از استانهای موفق هستیم و هیچ جرم خشنی در سال ۹۴ بدون کشف نمانده است.
سردار حسن خانی با تاکید بر اینکه مردم باید سوق داده شوند تا در موضوعات مختلف اجتماعی، با انتظامی استان همکاری و مشارکت کنند، بیان کرد: صدا وسیما با انجام کار جهادی در حوزه انتظامی و اجرای برنامه های خوب آموزشی در حوزه پلیس راه و راهور، سنگ تمام گذاشته و قطعا اگر کمک ها و اطلاع رسانی صدا و سیما نبود انتظامی استان در کاهش تلفات موفق نمی شد.
گفتنی است در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس به مدیرکل صدا و سیما و تعدادی از برنامه سازان آن مرکز، از تعامل و همکاری خوب آنان با فرماندهی انتظامی استان تجلیل و تقدیر شد.                  

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *