رد رشوه ۳۴ میلیونی در اردبیل

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گفت: متهم پرونده ضرب و شتم که با پیشنهاد رشوه ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی درخواست نگارش گزارش خلاف واقع توسط پلیس را داشت در برابر عزت نفس فرمانده و افسر تحقیق پاسگاه انتظامی “عنبران” سر تسلیم فرود آورد.

به گزارش سادس به نقل از  پایگاه خبری پلیس سرهنگ “بهروز نیکنام ”  اظهار داشت: در پی مراجعه حضوری متهم پرونده ضرب و شتم به پاسگاه انتظامی “عنبران” شهرستان “نمین” و توضیح علت درگیری با شاکی، در برابر توضیحات فرمانده و افسر پرونده قانع نشد و با پیشنهاد رشوه ۳۴ میلیون و ۵۰۰ میلیون ریالی در قالب وجه نقد و چک مدت دار درخواست نگارش گزارش خلاف واقع توسط پلیس را کرد.

وی افزود: این ۲ پلیس وظیفه شناس با عزت نفس و متعهد باصداقت کاری و اخلاص در عمل این پیشنهاد را نپذیرفته و ضمن رد آن موضوع را صورتجلسه و جلوه­ای دیگر از پلیس اسلامی را به نمایش گذاشتند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل همچنین از صحت عمل ۲ مامور وظیفه شناس دیگر در پلیس راهنمایی و رانندگی و باز گرداندن دو دستگاه گوشی تلفن همراه گم شده به صاحبان اصلی آن خبر داد و گفت: این ماموران پس از پیدا کردن ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال آن را با هماهنگی واحدهای نظارتی درون سازمانی به صاحبان اصلی تحویل داده و صداقت و امانتداری پلیس را به اثبات رساندند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *