پیشبرد راهبرد سه گانه مرزی در راستای تحقق شعار سال

جانشین مرزبانی ناجا گفت : ” آمادگی عملیاتی، افزایش تعاملات و کاهش آسیب پذیری” راهبرد سه گانه مرزبانی در تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل” است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “محمد کاظم تقوی “در مراسم صبحگاه ستاد مرزبانی ناجا با تبیین شعار “اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل” که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال مطرح شد، بر نقش ویژه مرزبانی در تحقق این شعار تاکید کرد.

وی مسیر حرکت مرزبانی در مقابله با قاچاق را همسوی با سیاست اقتصاد مقاومتی دانست و افزود : مرزبانی با مبارزه با ورود غیرمجاز کالا به کشور در کمک به اقتصاد مقاومتی نقش به سزایی دار.

جانشین مرزبانی کشور تصریح کرد : ۳ راهبرد افزایش آمادگی عملیاتی، افزایش تعاملات و کاهش آسیب پذیری که از سوی فرمانده مرزبانی به عنوان مسیر حرکت مرزبانی طراحی و اجرا شده ؛ تا کنون ثمرات خوبی را در عرصه های مختلف برای مرزبانی و کشور داشته است.

وی ادامه داد : امیدواریم با جدیت فرماندهان در سال ۹۵ شاهد پیشرفت های هرچه بیشتر مرزبانان در عمل به وظایف و تحقق شعار امسال باشیم.

سردار تقوی در پایان حفاظت از مرزهای میهن اسلامی و سربازی ولایت را افتخار مرزبانان دانست و گفت : مرزداران مدافع ارزش های شهدای عرصه امنیت هستند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *