لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت / کارکنان ناجا با روحیه جهادی خدمت به مردم را توفیق می دانند

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و جهاد گفت: کارکنان ناجا با روحیه جهادی خدمت به مردم را توفیقی بزرگ می دانند.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سردار “حسین اشتری” در حاشیه دیدار با خانواده شهدا گفت: در آغازین روزهای ماه محرم و ایام شهادت آقا ابا عبدالحسین (ع) و یاران باوفایش توفیق دیدار تعدادی از خانواده های شهدا را داشتیم.

وی افزود: امروز با چهار خانواده شهید دیدار کردیم که سه تن از این شهدا از همکاران ما بودند که در سال های گذشته در اجرای مأموریت ها به شهادت رسیدند و یکی از شهدا شهید مدافع حرم بود که پدر این شهید بزگوار نیز از همکاران ما است.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: اخلاق و منش شهدا برای ما الگو است و باید از شهدا و خانواده این عزیزان درس بگیریم چرا که الگوگیری از شهدا و خانواده آنان در تقویت روحیه جهادی و انقلابی کارکنان موثر و تأثیرگذار است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: امروز بیش از هر چیزی به ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت و روحیه جهادی نیازمندیم هر چند که این روحیه در میان فرماندهان و کارکنان ناجا وجود دارد.

سردار اشتری با اشاره به تقدیم ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی به کشور و انقلاب مطرح کرد: همکارانم در راستای تأمین نظم و امنیت مسئولیت خطیری بر عهده دارند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری تا پای جان به کشور و مردم خدمت می کنند.

وی گفت: انشاءالله که شرمنده شهدا نباشیم و بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم .

گفتنی است ، در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی فرمانده ناجا سردار”حسین اشتری” به اتفاق هیئتی، با خانواده شهدا دیدار و گفت و گو کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *