بازپرداخت سود ۲۲ درصدی سهامداران شرکت عطر گل یاس/ احداث مجتمع رفاهی خدماتی در گلستان

مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا در گرگان از پرداخت سود سهام داران شرکت عطر گل یاس و سرمایه اولیه کارکنان برابر تعهدات قبلی در سال جاری و بر اساس زمانبندی از پیش تعیین شده خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “محمدعلی نوری‌نژاد” در بازدید از پروژه های عمرانی در دست اقدام ناجا و در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان گلستان گفت: با تمام وجود در راستای رسیدگی و پاسخگویی به مطالبات کارکنان تلاش کرده و این موضوع با جدیت در دستور کار بنیاد تعاون قرار دارد.

وی گفت: یکی از اولویت های بنیاد تعاون ناجا به نتیجه رساندن پروژه های در دست اقدام است و این جز در سایه تلاش، همدلی و همکاری همه کارکنان میسر نخواهد شد.

سردار نوری نژاد در ادامه به موضوع مسکن و پرداخت تسهیلات مسکن در قالب کد ۶۲ ویژه کارکنان انتظامی گلستان اشاره کرد و گفت: در صورت تامین اعتبار، ۸۰ درصد تسهیلات مسکن و ۵۰ درصد وام ازدواج کارکنان انتظامی گلستان در سال جدید پرداخت خواهد شد.

وی گفت: هدف از سفر به استان ها در واقع بررسی وضعیت پروژه های در دست ساخت بنیاد و تعیین میزان پیشرفت آنها است.

وی به روند بازپرداخت سود سهام داران شرکت عطر گل یاس نیز اشاره و تشریح کرد: به سرمایه اولیه کارکنان سهامدار در شرکت عطر گل یاس فقط ۲۲ درصد سود بر اساس زمانبندی از پیش تعیین شده، صورت می گیرد.

وی به پروژه های در دست ساخت بنیاد تعاون ناجا در استان گلستان اشاره کرد و افزود: مجتمع رفاهی پردیس گلستان نیز یکی از پروژه هایی است که در بنیاد تعاون در حال پیگیری است.

گفتنی است سردار نوری نژاد در این سفر از پروژه استخر شهداء و پل های زیرگذر و روگذر شهر گرگان که توسط بنیاد تعاون ناجا ساخته شده است، بازدید کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *