جزئیات کلاهبرداری ۹ میلیاردی در البرز/فروش ۲۴ آپارتمان به ۱۰۰نفر

فرمانده انتظامی استان البرز جزئیات پرونده کلاهبرداری ۹میلیارد تومانی در استان که طی آن ۲۴ واحد آپارتمان به ۱۰۰نفر فروخته شد را تشریح کرد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “کامرانی صالح” در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد، با اعلام این خبر اظهار کرد: با مراجعه فردی به پلیس آگاهی استان و اعلام شکایت مبنی بر فروش مال غیر که یک آپارتمان حدود ۹۰متری بود موضوع در دستور کار پلیس البرز قرار گرفت.

وی گفت: با اعلام شکایت همزمان حدود ۱۰۰نفر دیگر در خصوص همین پرونده با هماهنگی دستگاه قضا، تیم ویژه ای مسئول پیگیری این موضوع شد.

سردار کامرانی صالح افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد که متهم یک کلاهبردار حرفه ای است که همه آثار جرم خود را از بین برده و به مکان نامعلومی گریخته است.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: با تلاش های شبانه روزی مأموران پلیس رد یکی از افرادی که با متهم ارتباط داشت و در انجام اقدامات مجرمانه به وی کمک می کرد پیدا شد که با شگردهای پلیسی و در یک قرار صوری فرد مذکور دستگیر شد.

وی تصریح کرد: پس از انجام بازجویی از همدست متهم، محل اختفاء کلاهبردار فراری در یکی از شهرهای شمالی شناسایی و با هماهنگی های صورت گرفته شب هنگام در حالی که متهم در یک ویلای دورافتاده مخفی شده بود دستگیر شد.

سردار کامرانی صالح تاکید کرد: متهم در بازجویی های ماموران اقرار کرد که با اقدامات غیرقانونی و دستکاری مبایعه نامه ها، ۲۴ واحد آپارتمان را به ۱۰۰نفر فروخته است و از این راه مبلغ ۹میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان گفت: متهم با قبول اتهامات وارده و حکم مقام قضائی روانه زندان شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *