چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریم / آسیب های اجتماعی مهمترین دغدغه پلیس

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه چالش خاصی در حوزه امنیت کشور وجود ندارد، گفت: آسیب های اجتماعی مهمترین دغدغه پلیس است و مردم باید هوشیاری خود را در برابر این گونه آسیب ها حفظ کنند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در حاشیه هشتمین مراسم نکوداشت اسوه های ایثار نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما ،گفت: یکی از برنامه های ناجا زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و تجلیل و تکریم خانواده های آنهاست که در همین زمینه به همت معاونت نیروی انسانی و مرکز امور ایثارگران ناجا مراسم نکوداشت اسوه های ایثار و شهادت ناجا در استان های مختلف کشور برگزار شده است.

وی افزود: این هشتمین مراسم نکوداشت اسوه های ایثار و شهادت ناجا است که به حمد الله در شهر شهید پرور اصفهان با حضور خانواده های معظم شهدای نیروی انتظامی خراسان رضوی و خانواده های شهدای پلیس اصفهان برگزار و یاد این شهیدان و ایثارگران زنده نگه داشته شد.

این مقام ارشد نیروی انتظامی کشور در خصوص آثار برگزاری این گونه همایش ها گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان در فضای این نیرو باعث می شود که روحیه جهادی و ایثارگری در نیروی انتظامی ارتقاء یافته و نیروهای جوان پلیس، آمادگی بیشتری برای انجام ماموریت های خود پیدا کنند و از طرفی هم خانواده های آنان مورد تکریم قرار گیرند و احساس نکنند که فراموش شده اند.

سردار اشتری در خصوص تعداد شهدا و جانبازان ناجا گفت: نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید و بیش از ۲۰ هزار جانباز دارد که بیش از ۵۰ درصد آنها مربوط به دوران دفاع مقدس هستند و ما بقی آنها نیز طی انجام ماموریت های خود برای برقراری نظم و آرامش کشور به شهادت رسیدند.

فرمانده ناجا در خصوص وضعیت امنیتی کشور گفت: بحمد الله با هماهنگی و همکاری خوبی که بین نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بسیج و دستگاه قضائی و امنیتی وجود دارد وضعیت امنیتی کشور چه در نقاط مرزی و چه در روستاها و شهرها و به طور کلی در تمام نقاط کشور مطلوب و خوب بوده و امیدواریم ان شاء الله روز به روز این روند ارتقاء پیدا کند.

سردار اشتری با بیان اینکه چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریم گفت: تنها دغدغه پلیس ،در حوزه آسیب های اجتماعی است که به مردم و خانواده ها توصیه می کنیم  هوشیاری خود را حفظ کرده و در صورتی که به موارد مشکوکی برخورد کردند حتماً از طریق شماره تلفن های ۱۱۰ و ۱۹۷ پلیس را در جریان بگذارند تا ما بتوانیم به موقع حضور یافته و قبل از بروز هرگونه اتفاقی آن را خنثی کنیم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *