کشف بیش از ۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگان

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: یک دستگاه کامیون حامل انواع کالای قاچاق در پوشش بار اثاثیه منزل به ارزش بیش از ۵ میلیار ریال توقیف شد.

 به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علیرضا رزمی” گفت: ماموران انتظامی پاسگاه پلیس روستای ” شیرینو” شهرستان کنگان به منظور مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق با استقرار ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در محور خروجی این شهرستان به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک شده و دستور توقف دادند.

وی افزود: ماموران در بازرسی اولیه از این خودرو که در ظاهر حامل اثاثیه منزل بود ،در مقابله با پاسخ های مشکوک راننده، با دقت بیشتری قسمت بار را مورد بازرسی قرار دادند و متوجه شدند یک محموله بزرگ لوازم الکترونیکی و ساخاتمانی قاچاق در زیر بار خودرو به صورت حرفه ای جاسازی شده است.

سرهنگ رزمی با بیان اینکه این محموله شامل ۱۰۲ دستگاه تلویزیون ال ای دی، ۳۶ دستگاه رایانه، ۸ هزار و ۵۱۱ فلش مموری، ۴۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار و ۵۱ عدد شیرآلات ساختمانی بود ،عنوان داشت: راننده خودرو به همراه محموله قاچاق در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش مالی این محموله پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *