تبلیغات پلیس در هفته ناجا رنگ و بوی عاشورایی داشته باشد

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تقارن هفته ناجا امسال با ایام محرم، تاکید کرد: اقدامات تبلیغاتی پلیس در هفته ناجا باید رنگ و بوی عاشورایی داشته باشد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار”کاظم مجتبایی”در ابتدای نشست هم اندیشی هفته ناجا که در سالن جلسات فرماندهی انتظامی استان قم و با حضور معاونان و روسای پلیس های تخصصی این فرماندهی برگزار شد، ابراز امیدواری کرد: پلیس قم نیز امسال همانند سال گذشته در برگزاری برنامه های هفته ناجا رتبه اول را در استان های هم گروه کسب کند.

وی با بیان اینکه هدف نهایی ما فقط کسب جایگاه برتر نیست، تصریح کرد: ما می خواهیم عزت و اعتبار ناجا را ارتقاء داده چون محصول این مهم امنیت و آسایش مردم بوده که کسب رضایت پروردگار را به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان قم سپس با اشاره به شعارهفته ناجا سال جاری با عنوان”همه با هم برای امنیت و آرامش”، افزود: امسال هفته ناجا از نهم تا پانزدهم مهر ماه برگزار می شود.

سردار مجتبایی با بیان اینکه ۷۰ برنامه در طول هفته ناجا پیش بینی شده به برگزاری نشست خبری فرماندهی با اصحاب رسانه پیش از هفته ناجا اشاره و خاطرنشان کرد: دیگر برنامه ها با این ۷۰ برنامه اصلی ادغام می شود.

وی افزود:پنج کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات، خدمات و پشتیبانی، بازرسی و نظارت، اعتبارات و منابع مالی، اجرایی و آموزش همگانی و مشارکت وظیفه پیشبرد برنامه ها را در طول این هفته در دستور کار قرار می دهند.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه به دنبال توسعه کمی برنامه ها نبوده بلکه توسعه کیفی مدنظرمان است، به تقارن هفته ناجا امسال با ماه محرم اشاره و تاکید کرد: باید اقدامات تبلیغاتی پلیس رنگ و بوی عاشورایی داشته باشد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *