مأمور قلابی در نهاوند به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری فردی که با سوء استفاده از لباس و علائم ناجا اقدام به کلاهبرداری می‌کرد خبر داد.

به گزارش سادس ، محسن اقبالیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: روز گذشته با تماس تلفنی و وصول شکایت خانمی میانسال مواجه شدیم مبنی بر اینکه چندی پیش فردی با مراجعه به او، خود را مامور ناجا معرفی کرده و از او مبلغ 30 میلیون تومان مطالبه کرده تا در عوض با استفاده از نفوذ خود، شوهرش را که در زندان به سر می‌برد آزاد کند.

وی با بیان اینکه این شهروند که به طمع آزادی شوهرش در دام فرد شیاد گرفتار شده بود با اطلاع به موقع به پلیس ماجرا را بازگو کرد، گفت: پلیس نیز بلافاصله نامبرده را شناسایی و دستگیر نمود.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند تصریح کرد: پس از اینکه متهم به یگان انتظامی دلالت داده شد لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه در ادامه برابر حکم مقام قضایی منزل متهم مورد بازرسی قرار گرفت، افزود: تعدادی البسه، آرم و علائم نیروی انتظامی در منزل این شخص کشف و ضبط شد.

اقبالیان گفت: متهم قبلاً نیز دارای سابقه چنین عمل خلافکارانه‎ای بوده و پس از آزادی مشروط از حبس مجدداً با سوء استفاده از البسه نیروی انتظامی اقدام به کلاهبرداری کرده بود.

وی از شهروندان خواست همواره نسبت به پیشنهادات غیر معقول و سوء استفاده‎هایی که افراد سودجو از عناوین دولتی می‎کنند باشند و برای حل مشکلات خود تنها راه قانونی را انتخاب کنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *