بانک ملت به ودیعه‌گذاران عمره وام می‌دهد تا به کربلا بروند!

 رئیس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که منعقد می‌شود مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به زائران ودیعه گذار عمره تسهیلات داده می‌شود که بتوانند به عتبات عالیات سفر کنند.
به گزارش  سادس به نقل ازرویکرد سعید اوحدی گفت: جلسات متعددی را با بانک ملی و ملت داشتیم و تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان حج و بانک ملت به امضا می‌رسد که بر اساس آن شرایط ارائه تسهیلات به زائرانی که دارای فیش ودیعه گذاری عمره هستند اعلام می‌شود.

وی اظهار داشت: زائران فیش‌هایشان پایدار است و دست به سپرده‌های خود نمی‌زنند اما از طرف بانک ملت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به زائرانی که سپرده گذاری کردند تسهیلات داده می‌شود که به سفر عتبات بروند و تنها علت اینکه این موضوع با تأخیر انجام شد این بود که باید سامانه عتبات سازمان حج به سامانه بانک ملت وصل می‌شد تا بتوانیم این پرداخت وام برای عتبات را در حساب زائران لحاظ کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: سه شنبه این تفاهم‌نامه به امضا می‌رسد و زائران ودیعه گذار عمره می‌توانند با حفظ اولویت و فیش خود از این تسهیلات برای سفر به عتبات استفاده کنند، که امیدوار هستیم با انعقاد این تفاهم‌نامه زائران بتوانند در همین دوره از اعزام‌ها به عتبات عالیات اعزام شوند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *