خبر خوش برای متقاضیان مسکن مهر پردیس

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت:هیچ اجباری در پرداخت قسط واحدهای تحویل داده نشده وجود ندارد.

حبیب الله طاهرخانی گفت: ساخت و ساز پردیس دیرتر از سایر شهرها شروع شده ویکی از دلایل زمان بر بودن ساخت این واحد ها فاصله طولانی با بافت شهر است.

وی افزود: دلیل دیگر دیرکرد در تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس هم کمبود اعتبار و مشکلات زیرساختی است که در برخی جاها نیازمند ایجاد خدمات است که نبود زیرساخت هزینه ها را تحت تاثیر قرار می دهد و زمان بندی و دشواری کار را افزایش می دهد.

طاهرخانی تصریح کرد: اگر به نوع کار دقیق نگاه می شد وعده تکمیل ۱۸ ماه را به مردم نباید می دادند زیرا در هر شرایطی امکان پذیر نیست که ۱۸ ماه تمام شود ، در شهر تهران هم از زمان صدور پروانه ساخت که با امکانات کامل است ۱۸-۲۴ ماه به پایان نمی رسد.

وی شرایط اقلیمی خاص این منطقه را یکی از دلایل اصلی تاخیر در برخی از پروژه ها در دهه فجر دانست و گفت: یک ماه بسیاری از فعالیت های عمرانی بدلیل سرما متوقف شد و زمان بندی کار را طولانی کرد.

طاهرخانی افزود : یکی از رویکردهایی که وزارت راه برای افتتاح در نظر گرفته این است که باید لفظ واحد را کنار بگذاریم و محله را افتتاح کنیم.

طاهرخانی تصریح کرد: از این به بعد محله با تمامی امکانات از جمله واحدهای آموزشی ، تجاری و امنیت تامین شده ، کلانتری، درمانگاهها ، فضای سبز و شهرداری .. .افتتاح خواهد شد.

وی افزود: واگذاری واحد مسکونی بدون خدمات روبنایی و زیربنایی به تنهایی ارزشی ندارد و جز اینکه مردم را سردرگم کنیم اتفاق خاصی صورت نمی گیرد و چون این افراد از قشر متوسط هستند بدون خدمات روبنایی ، ارزش ملکشان پایین می اید.

طاهرخانی ادامه داد: ۴۵۵۰ هزار واحددر محله ایرانشهر پردیس با تمام امکانات تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

معین شهر جدید پردیس درباره افزایش قیمت برخی واحدها گفت:در زمان افتتاح واحد ها بررسی دقیق قیمتی صورت می گیرد به طوری که بخشی از هزینه هایی که ردیف بودجه در ان دیده نشده بود از جمله احداث تونل را که حدود ۸ میلیون تومان هزینه داشت ، خودمان پرداخت کردیم.

وی افزود : مجموعه شرکت عمران شهرهای جدید به ازای هریک واحد افتتاح حدود ۸ میلیون تومان هزینه کرده است.

وی درباره پرداخت قسط مسکن مهر گفت: به هیچ وجه اجباری در گرفتن دفترچه قسط وجود ندارد و متقاضیان بعد از دریافت واحدهای خود می تواند اقدام به پرداخت اقساط خود کنند.

طاهرخانی تشکیل هیات مدیره قبل از تحویل واحدها را یک اقدام موثر برای جلوگیری از برخی مشکلات شهروندان دانست.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *