جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران برگزار می‌شود

دبیر جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران گفت: به منظور تعامل بیشتر انجمن با اعضا و در راستای ارتقای بازدهی و اثرگذاری تولیدات رسانه‌ای روزنامه‌نگاران و معرفی آثار برتر، جشنواره مطبوعاتی این انجمن برگزار می‌شود.

حسن ضابطی،دبیر جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار اظهارداشت: این انجمن تلاش می‌کند تا با برگزاری دو جشنواره‌ مطبوعاتی سالانه ، از صاحبان آثار برتر تقدیر به عمل آورد.

وی گفت: از این رو این انجمن با برگزاری نخستین جشنواره در تلاش است تا چنانچه زمینه‌های لازم برای برگزاری دو جشنواره در سال فراهم شود، از سال آینده دو جشنواره در دو نیمسال برگزار کند.

جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران برگزار می‌شود

ضابطی با اشاره به این‌که بسیاری از آثار خبرنگاران و روزنامه‌نگاران آن طور که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرند، گفت: برخی مطالب به رغم کیفیت موثر و اثرگذاری آن به دلیل همزمانی انتشارشان با یک موضوع خاص و یا مناسبتی از نظرها مغفول می‌مانند.

دبیر نخستین جشنواره مطبوعاتی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران گفت: انجمن قصد دارد در نخستین جشنواره آثار تولید شده که از ابتدای مهر ۹۴ تا انتهای شهریور امسال در رسانه‌ها منتشر شده و به انتخاب خود تولید کنندگان آثار به دست جشنواره می‌رسد، مورد داوری صاحب‌نظران و کارشناسان مجرب و مطرح رسانه‌ای قرار گیرد و به نحو شایسته‌ای از صاحبان آثار برتر تجلیل شود.

ضابطی افزود: شرایط و ضوابط شرکت در نخستین جشنواره انجمن و در آستانه روز خبرنگار بر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن به نشانی انجمن نیوز (anjomannews) قرار گرفته است.

ضابطی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دعوت کرد تا فارغ از نگاه‌های سیاسی در این جشنواره شرکت کنند تا یک بار دیگر زمینه انجام یک کار صنفی فراهم شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *