چگونه تراکت تبلیغاتی خود را چاپ کنیم

 به گزارش سادس تراکت نیز مانند بقیه امور تبلیغاتی بسیار تاثیرگذار می باشد . برای چاپ تراکت تبلیغاتی هزینه ی تقریبا پایینی نیاز داریم و با یک دستگاه چاپ معمولی می توانیم به چاپ آنها بپردازیم. گسترش تراکت و استفاده از آن در دهه ۹۰ میلادی و با توسعه یافتن سیستم چاپ رومیزی گسترش پیدا کرد. امروزه می توان با کامپیوترها و دستگاههای فتوکپی  و چاپگرهای خانگی به آسانی تراکت تبلیغاتی را چاپ نمود. خوشبختانه امروزه دستگاههای چاپ به قدری پیشرفته شده اند که دیگر جای نگرانی برای چاپ با کیفیت تراکت باقی نخواهد ماند.

 

 

تراکت را نمی توان به عنوان یک رسانه جدید در حیطه تبلیغات دانست زیرا در گذشته نیز از این مورد استفاده می کردند و جزوات و برگه های را در بین عموم پخش می نمودند.

البته در سال های ۲۰۰۰ شاهد ممنوعیت استفاده از تراکت های تبلیغاتی بودیم که این قانون در برخی از دادگاه ها در ایالات متحده تصویب شده بود. عده ی از مالکین را نیز مشاهده می کنیم که بر روی ملک خود نوشته اند تبلیغات نچسبانید.

 

 

در چاپ تراکت تبلیغاتی خود سعی کنید نکات زیر را مد نظر داشته باشید :

  • محتوا اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد
  • جلب توجه کنید
  • هیچ گاه از تصاویر بد برای تراکت خود استفاده نکنید
  • از مطالب مفید و کاربردی استفاده نمایید
  • همیشه پیش از آنکه بخواهید تراکتتان را چاپ کنید سعی کنید چندین بار آن را مطالعه نمایید
  • از طراحی های فوق العاده استفاده نمایید

سعی کنید همیشه تبلیغات خود را در جایی استفاده کنید که دارای ممنوعیت نباشد .

 

منبع: ChapAgha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرمربی پومسه دانشجویان: با وجود ناداوری‌ها مدال ارزشمندی گرفتیم

د مرداد ۳۰ , ۱۳۹۶
احمد اخلاقی مدال تیم پومسه پسران در بازی‌های یونیورسیاد را با وجود همه ناداوری‌های صورت گرفته، ارزشمند دانست. به گزارش خبرنگار اعزامی سادس از چین تایپه، سرمربی تیم پومسه دانشجویان ایران بعد از کسب مدال برنز تیم پسران در رقابت‌های یونیورسیاد گفت: همه شاهد مسابقات بودند و هرکس به ما […]