زن بیوه برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش دست به عمل بسیار کثیفی زد +عکس

با گذشت ۴ماه از زمان مرگ مشکوک دختر بچه ۴ساله روی تخت بیمارستان مادر بی‌رحم لب به اعتراف گشود و به قتل دختر بچه اعتراف کرد.

به گزارش سادس به نقل ازجام نیوز”، دومین روزفروردین ماه امسال زنی جوان نگران و آشفته خودرا به بیمارستانی در جنوب تهران رساند و کودک بی جانش را به پزشکان سپرد وگریه کنان خواستار نجات جان وی شد.
وقتی معاینات نشان داد که این دخترک با نام ساراکوچولودیگر نفس نمی کشد بررسی جسد هیچ علایمی از کودک آزاری یا مرگ براثر سانحه نشان نداد.

ماجرای مرگ مرموز دختربچه ابتدا به کلانتری خزانه تهران و سپس به بازپرس ویژه قتل مخابره شد و جسد ساراکوچولو با دستور قضایی در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت تا با اقدامات آسیب شناسی و آزمایشات سم شناسی علت مرگ وی مشخص شود.

مادر سارا نیز در بازجویی های ابتدایی ادعا کرد دخترک شب پس از بازیگوشی خوابیده و صبح از خواب بیدار نشده است.

درحالیکه همه تصور می کردند ساراکوچولو بر اثر نارسایی ای جانباخته است پزشکی قانونی پس از گذشت ۵ ماه در نظریه ای علمی عنوان کرد دخترک بر اثر خوردن قرص متادون از پای درآمده است.

همین کافی بود تا مادر ساراکوچولو تحت تحقیق قرار گیرد این زن با اصرار به بی گناهی از وجود قرص متادون در خانه اش اظهار بی اطلاعی کرد تا اینکه ظهر امروز پس از سکوتی طولانی لب به اعتراف تلخی گشود.

این زن جنایتکار به کارآگاهان جنایی گفت:چند سال پیش وقتی شوهرم به زندان افتاد بطورغیابی از او طلاق گرفتم و سپس به صیغه مردی در آمدم که به او علاقه مند بودم.

وی افزود:خیلی اصرار داشتم تا او با من ازدواج دایم کند اما نمی پذیرفت و مدام می گفت چون تو بچه داری باید صیغه من بمانی.خیلی اذیت می شدم تا اینکا روز عید تصمیم گرفتم با قتل سارا از این شرایط خلاص شوم شب شده بود که به سارا قرص متادون خوراندم و وقتی چشم هایش را بست تا صبح بالای سرش نشستم و به روزگار خودم گریه کردم و با روشن شدن هوا درحالیکه مطمئن بودم سارا دیگر زنده نیست جسدش را به بیمارستان رساندم.

این مادر جنایتکار گفت:پس از قتل عذاب وجدان بیچاره ام کرده بود و مدام کابوس می دیدم یاد شیرین بازی های سارا می افتادم دلتنگش شدم و خودم را نخواهم بخشید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *