کشف پارچه های ۱۰ میلیاردی مسروقه

گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- در عملیات مشترک ماموران انتظامی شهرستان های” زهک” و “هامون” ،۲۷ تن پارچه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال که از یک دستگاه کامیون ترانزیتی به سرقت رفته بود ،کشف شد.

به گزارش سادس سرهنگ “محمدی منش” فرمانده انتظامی شهرستان زهک در گفت و گو پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت پرونده ای مبنی بر اینکه یک محموله ترانزیتی حامل ۲۳ تن پارچه پس از بارگیری از شهر بندرعباس به مقصد کشور افغانستان نرسیده و به سرقت رفته است، با توجه به حساسیت موضوع مراتب در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی شهرستان زهک قرار گرفت.

وی افزود: این محموله قرار بود با یک دستگاه تریلر از بندر عباس به زاهدان و سپس به کشور افغانستان صادر شود، اما افرادی سودجو خودرو را با ترفندهای زیرکانه متوقف و محموله را به سرقت بردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زهک تصریح کرد: با توجه به اینکه سارقان قصد داشتند محموله را به فروش برسانند، با انجام کارهای اطلاعاتی گسترده و مستمر و با همکاری ماموران انتظامی شهرستان هامون ،اموال مورد نظر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه یک متهم را دستگیر و پارچه های مسروقه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و تحویل مراجع قضائی شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *