مسافر دربستی، زورگیر از آب درآمد!

مأموران پلیس مردی را که تحت پوشش مسافر اقدام به زورگیری از رانندگان خودروهای سواری کرده بود، دستگیر کردند.

به گزارش سادس به نقل از ایسنا مأموران پلیس مردی را که تحت پوشش مسافر اقدام به زورگیری از رانندگان خودروهای سواری کرده بود، دستگیر کردند.

چندی پیش با ارجاع یک فقره پرونده از سوی مقام قضایی به کلانتری 127 نارمک درباره وقوع چند فقره زورگیری تحت پوشش مسافر از رانندگان محدوده شرق تهران، تیمی از مأموران این کلانتری تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند و در بررسی‌های انجام شده از سوی آنان مشخص شد که یک مرد تحت عنوان مسافر پس از کرایه خودروها به شکل دربستی برای مسیرهایی همچون جشنواره، نارمک، تهرانپارس و فشم، در میان راه با استفاده از سلاح سرد از راننده زورگیری و سرقت کرده است.

همچنین در تحقیقات مأموران مشخص شد که سارق پس از سرقت اموال گرانبها و وجوه نقد همراه راننده، آنان را از خودرویشان پیاده کرده و با خودروی سواری متواری می‌شود ، اما این فرد پس از طی مسافتی خودروی سرقتی را در حاشیه خیابان رها می‌کند.

در همین راستا آموزش‌های لازم به رانندگان مسافر بر در این محدوده از سوی پلیس ارائه شد و مشخصات چهره و وضعیت ظاهری متهم نیز منتشر شد. تمهیدات پلیس برای دستگیری متهم ادامه یافت تا اینکه مدتی بعد یکی از گشت‌های انتظامی کلانتری نارمک متهم را در محدوده نارمک مشاهده کرده و برای دستگیری وی وارد عمل شد.

متهم پس از مشاهده مأموران ابتدا با ایجاد یک درگیری سعی داشت با سلاح سرد به مأموران حمله کند؛ اما این فرد سرانجام دستگیر و به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت و زورگیری از رانندگان اعتراف کرد.

پلیس پایتخت با تائید این خبر اعلام کرد که تعدادی از شکات و مالباختگان این فرد شناسایی شده‌اند اما به منظور کشف دیگر جرائم احتمالی و رسیدگی به پرونده، این فرد به همراه پرونده‌اش به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *