بانک مهر اقتصاد استخدام می کند

بانک مهر اقتصاد در نظر دارد به منظور تکمیل بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در استان های سراسر کشور دعوت به همکاری نماید.
به گزارش  سادس به نقل از اداره کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، این بانک در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته های بانکداری و اموربانکی، مدیریت (امور بانکی، مالی، بازرگانی، صنعتی و دولتی) حسابداری (کلیه گرایش ها) علوم اقتصادی( اقتصاد بازرگانی، نظری، اقتصاد صنعتی، اقتصاد پول و بانکداری) ریاضی (کاربردی و محض)، آمار (آمار ریاضی، آمار کاربردی، آمار اقتصادی) استخدام کند.

حداکثر سن متقاضیان با احتساب سنوات خدمت نظام وظیفه ۲۷ سال (متولدین ۰۱/۰۱/۶۸ به بعد) و حداقل معدل برای داوطلبان بومی شهرستان های کم برخوردار(محروم) ۱۳ (مطابق جدول شهرستان های کم برخوردار مندرج در اطلاعیه سایت) و بومی سایر شهرستان ها ۱۵ می باشد.

بر اساس این گزارش حداقل معدل برای فرزندان معظم شهداء، جانبازان و آزادگان ۱۳ می باشد و داوطلبان استخدام باید بومی استان (حداقل ۱۰ سال سابقه سکونت در استان) باشند.

گفتنی است متقاضیان استخدام در بانک مهر اقتصاد پس از قبولی در آزمون کتبی و انجام سیر مراحل جذب (آزمون کتبی، مصاحبه و معاینات پزشکی) و طی مراحل گزینش به عنوان متصدي امور بانكي (تحویلدار) به کار گیری می شوند.
داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت بانک مهر اقتصاد به آدرس: WWW.MEBANK.IR مراجعه نمایند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *