هم زمان با سفر کاروان تدبیر و امید صورت گرفت/

محسن پدرام رییس هیات مدیره و تیمور غفاری عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران همگام با بیست و نهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی میزان منابع، مصارف و مطالبات بانکی، از مدیریت و شعب استان کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این سفر، از ساختمان سرپرستی و برخی شعب سطح استان شامل: روان سر، پاوه، خیابان شهدا، جوانرود، شریعتی، بلوار طاق بستان و غیره بازدید به عمل آمد و ضمن بررسی عملکرد و ارزیابی فعالیت های صورت گرفته رهنمودهای لازم به منظور ارتقاء کیفی و کمی شعب ارائه گردید.

ارزیابی شاخص های مدیریت منابع و مصارف، بررسی وضعیت مطالبات استان و نحوه پیگیری شعب در وصول مطالبات، مطالعه در خصوص پتانسیل های موجود و عملکرد ستاد و شعب در جذب منابع پایدار از اهداف این بازدید ها می باشد.

رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از دوایر حقوقی، فن آوری اطلاعات، بازرسی و حسابرسی داخلی و همچنین حسابداری و تسهیلات بر رفع موانع و بهبود عملکرد دوایر تاکید کرد.

محسن پدرام در بازدید از دایره بازرسی بیان داشت: سهل انگاری و عدم اطلاع همکاران از قوانین و ضوابط، علت برخی از مشکلات است و علاوه بر اینکه بازرسی چشمان بیدار بانک به شمار می رود باید به عنوان راهنما و اصلاح کننده خطاها و اشتباهات نیز باشد.

وی افزود: شناخت دقیق از موضوع، اولویت بندی موضوعات، آشنایی با قواعد، اخلاق و مهارتهای بازرسی و مطالعه گزارشهای پیشین وتجارب گذشتگان از جمله موارد پر اهمیتی است که باید مورد توجه بازرسین قرار گیرد.

در ادامه غفاری عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جمع همکاران بیان داشت: توجه به اصول بازاریابی در پیشبرد و ارتقاء شعبه امری ضروری به شمار می آید و مشتری مداری و احترام به مشتری بهترین و کم هزینه ترین ابزار بازاریابی است.

وی بر اهداف بانک که همواره تخصیص منابع قرض الحسنه به نیازهای ضروری مردم می باشد تاکید کرد و افزود: باید در جهت جذب منابع و اعطای وام قرض الحسنه از تمامی توان خود استفاده نمایند و برای رسیدن به اهداف تلاش مضاعف داشته باشند.

شایان ذکر است، دیدار با مسئولین استان و همچنین شرکت در نشست توسعه سرمایه گذاری و جلسه شورای اداری که با حضور رئیس جمهور برگزار می گردد، از دیگر محور های این سفر استانی به شمار می آید.

گفتنی است، توکلی مدیر امور شعب استان ها، پورطولابی رییس اداره حراست و حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهرایران در سفر به استان کرمانشاه، پدرام رییس هیات مدیره و غفاری عضو هیات مدیره را همراهی نمودند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *