حضور بورس کالا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود و بورس کالای ایران در این دوره از نمایشگاه حضور فعال دارد.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

شرکت بورس کالای ایران نیز مانند هر سال در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور فعال دارد و علاقمندان می توانند برای بازدید به سالن ۵ غرفه ۱۵۲۰ مراجعه کنند.

گفتنی است نشست تخصصی روش های تامین مالی صنعت نفت ایران از طریق بازار سرمایه در اولین روز از نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در مرکز همایش های صدف واقع در سالن خلیج فارس برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود و شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تسویه ۹۵درصد معوقات فاینانس های دریافتی در ۶ ماه پس از برجام/ تحریم دلیل بدحسابی ایران بود

ی اردیبهشت ۱۷ , ۱۳۹۶
عضو هیات مدیره و معاون فنی صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: ۶ ماه پس از اجرای برجام (برنامه جامع اقدام مشترک)، ۹۵ درصد معوقات فاینانس های دریافتی کشور تسویه و ایران با بازگشت دوباره به بازار سرمایه جهان، از کاهش درجه ریسک اعتباری برخوردار شد. به گزارش سرویس اقتصادی سادس، […]