اقتصاد مقاومتی در منشور امنیت به نتیجه می رسد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با مهم برشمردن نقش امنیت در رونق اقتصادی، گفت: اقتصاد مقاومتی در منشور امنیت به نتیجه می رسد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی مؤیدی” در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه قرارگاه نوروزی امام علی (ع) فرماندهی انتظامی استان، از انتخابات به عنوان یک رویداد بزرگ سال گذشته یاد کرد و اظهار داشت: برابر گزارش های دریافتی و سخنان نماینده ولی فقیه، امنیت انتخابات در این استان مطلوب و مثال زدنی بود و باید به تلاشگران عرصه امنیت و همه سربازانی که در راستای تأمین امنیت انتخابات در این استان تلاش کردند، خداقوت و دست مریزاد گفت.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در منشور امنیت به نتیجه می رسد، عنوان کرد: آنچه امروزه در کلام مقام معظم رهبری بوده و فکر و ذهن همه را به خود مشغول کرده و به عنوان یک وظیفه باید در راستای تحقق آن تلاش کنیم، توسعه اقتصاد و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در ایران اسلامی است.

مؤیدی تصریح کرد: ما به عنوان پیرو این امام و مرجع جهان اسلام و ولی فقیه باید خود را برای تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” آماده کنیم؛ زیرا لبیک گفتن به امام و رهبر جزء اعتقادات دینی ماست.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه نقش یکایک اعضای خانواده نیروی انتظامی در حوزه اقتصاد مقاومتی می تواند برجسته و تأثیرگذار باشد، گفت: اگر انسان ها به نقش و تکلیف خود توجه داشته باشند، انسان های مفیدی خواهند بود و ما امروزه می بینیم که ناجا در بحث اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی کارنامه درخشانی داشته است.

مؤیدی با بیان اینکه آنچه که می تواند سرمایه یک کشور و استان را حفظ کند امنیت است، اظهار داشت: در واقع اگر امنیت در فرایند اقتصاد مقاومتی نباشد، امکان تحقق این شعار وجود ندارد.

وی با اشاره به امنیت مطلوب و مثال زدنی کشور و وجود ناامنی در کشورهای همسایه، بیان داشت: امنیت مطلوب کشور مرهون لطف الهی و رهبری پیامبرگونه مقام عظمای ولایت ، تلاش همکاران و همراهی مردم است.

مؤیدی ابراز داشت: در گزارش فرمانده انتظامی استان درباره عملکرد این فرماندهی در ایام تعطیلات نوروزی، موفقیت هایی را در کاهش جرایم و تصادفات نشان می دهد که قطعاً خدمات همکاران باقیات الصالحات برای آنان خواهد بود و به عنوان یک تجربه باید به نسل های آینده منتقل شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تصریح کرد: این روزها نیروی انتظامی چتر امنیت را بر سر ۵۰ میلیون مسافر در سراسر کشور گسترانده که حضور پررنگ، مؤثر، محسوس و قابل قبول کارکنان انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جاده ها و شهرها و همچنین خدمات و تلاش های سایر همکارانمان در دیگر استان ها مؤید این موضوع است.

مؤیدی با ابراز خرسندی از اقدامات پلیس استان در مقابله و کشف مواد مخدر، گفت: امروزه در حوزه مبارزه با مواد مخدر با یک جنگ پنهان و خطرناک مواجه هستیم که وظیفه ما در این جنگ هوشیاری، آگاهسازی عمومی، اجتماعی کردن مقابله با مواد مخدر و مقابله بی امان و شبانه روزی با قاچاقچیان و خرده فروشان این مواد افیونی و خانمانسوز است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان این جلسه به تعدادی از مسئولان انتظامی استان لوح سپاس اعطاء کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *