بازدید سرپرست اورژانس کشور از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی البرز


سرپرست اورژانس کشور از اورژانس‌های بیمارستانی و پیش بیمارستانی استان البرز بازدید کرد. 

به گزارش سادس، پیرحسین کولیوند امروز-نهم فروردین- ضمن بازدید از بخش‌های اورژانس بیمارستانهای شهید مدنی، شهید رجایی، کمالی،اتاق عمل بیمارستان مدنی و بخشهای ویژه بیمارستان کمالی، از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات دهی به مردم قرار گرفت.

وی همچنین از افزایش تخت‌های بیمارستانی و تأسیس بخش‌های جدید ابراز رضایت کرد و گفت: با توجه به شرایط خاص بیمارستان کمالی ، این مرکز می‌تواند به عنوان بیمارستان جامع تخصصی بانوان در نظر گرفته شود.

سرپرست اورژانس کشور در ادامه ضمن بازدید از پایگاه هوایی اورژانس۱۱۵ البرز، بیان کرد: 45 مأموریت و اعزام ۱۵۰ مصدوم و بیمار به بیمارستان ها توسط اورژانس هوایی در کشور صورت گرفته‌است. به همین دلیل  اختصاص بالگرد به استان پرتردد البرز برای نجات جان مصدومان و حادثه دیده گان جای خرسندی دارد. از شروع طرح نوروزی تاکنون ۱۲۰ هزار و ۹۱۸ ماموریت توسط اورژانس انجام شده است که ۸۸۳۵ ماموریت آن در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است.

وی همچنین اضافه کرد: تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور توسط بازرسان و گروه ناظرین تحت بازدید و ارزیابی قرار می‌گیرند که مردم از خدمات به حق درمانی بهره مند شوند. 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مراقب دانلودهای ویروسی و رایگان باشید

چ فروردین ۹ , ۱۳۹۶
رئیس اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا، به شهروندان بویژه کارمندان هشدار داد مراقب دانلود نرم افزار و اپیلیکشن های ویروسی و رایگان باشند. به گزارش سادس به نقل ازخبرگزاری مهر، سرگرد حمید کیانی با اشاره به تعطیلات نوروزی و داغ بودن بازار دانلود برنامه ها و آپدیت‌(به روز رسانی) […]