کشف بیش از ۱۱۰ کیلو گرم مواد مخدر در زنجان

 فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۱۱۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی دو عملیات پلیسی خبر داد .
 به گزارش س پایگاه خبری پلیس،سردار “علیرضا صالحی ” اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح کشور مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این باند متشکل از چند شاخه اقدام به قاچاق مواد مخدر به صورت عمده از جنوب به غرب کشور می کنند.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود : چندی پیش ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان موفق شدند با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های همجوار یکی از شاخه های این باند را با ۶ عضو دستگیر و در بازرسی از آنها ۶۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان بیان داشت : در ادامه تحقیقات ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان دریافتند اعضای یک شانه دیگر این باند قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استان های مرکزی به وسیله یک دستگاه خودرو سمند به غرب کشور منتقل و توزیع کند .

سردار صالحی اشاره کرد : با این اطلاع که با همکاری خوب مردمی به نتیجه رسید مرحله دو عملیات دستگیری و متلاشی کردن شاخه دیگر این باند شب گذشته آغاز و مأموران موفق شدند دو عضو این شاخه را پس از تعقیب و گریزبا شلیک گلوله زمین گیر و دستگیر کنند.

وی با تاکید بر اینکه ماموران در بازرسی دقیق از خودرو سمند این دو متهم مقدار ۵۲ کیلو گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف کردند گفت : در مجوعه از دو شاخه این باند ۱۱۲ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و هشت قاچاقچی و سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه کشف مواد مخدر در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد افزایش داشته است افزود : هرجا مردم با پلیس همکاری و تعامل داشته اند پلیس در انجام ماموریت ها موفق عمل کرده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بی شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت های پلیس می تواند گام موثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *