امیر را به خاطر ارتباط پنهانی با زن برادرم در بیابان کشتم

دو برادر که با همدستی یکدیگر دوست پنهانی زن برادرشان را کشته بودند دیروز در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش سادس به نقل از مشرق، رسیدگی به این ماجرا از چهارم آبان ۹۴ به دنبال کشته شدن پسر ۲۴ساله ای به نام امیر در دستور کار پلیس ورامین قر ار گرفت. شواهد نشان می داد این پسر به ملاقات با دو برادر رفته بود که کشته شد. خیلی زود دو برادر ۲۲ و ۲۳ساله به نام های محمد جواد و سجاد بازداشت شدند و به قتل اعتراف کردند. آنها گفتند امیر را کشتیم چون با زن برادرمان در ارتباط بود.
به دنبال بازسازی صحنه جرم دو برادر در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی امین مقدم زهرا و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند.
در ابتدای جلسه مادر قربانی در حالی که اشک می ریخت روبه روی هیئت قضایی ایستاد و گفت: این دو پسر با نقشه از پیش طراحی شده پسرم را به بیابان کشاندند و او را با ۱۷ ضربه چاقو کشتند. من برای آنها حکم قصاص می خواهم.
سپس محمد جواد در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزییات ماجرا گفت: در خانه پدرم نشسته بودم که پیامک ناشناسی به دستم رسید که در آن نوشته شده بود  در  بام خانه یک کفتر نشسته است.همان موقع به بام خانه رفتم اما کفتری آنجا نبود.
چون دو برادر دیگرم هم در طبقات بالای خانه پدری ام ساکن بودند موقع پایین آمدن از پله ها تصمیم گرفتم به خانه برادر بزرگم بروم و سری به زن برادر بزنم. اما وقتی در زدم زن برادرم هراسان در را باز کرد و گفت زن همسایه میهمان اوست.
به همین خاطر به طبقه پایین برگشتم. شب دوباره پیامک ناشناسی به دستم رسید که فرستنده به من ناسزا گفته و ادعا کرده بود وقتی پیامک اول به دستم رسیده دو دوست صمیمی ام به نام های امیر و ابوالفضل میهمان زن برادرم بوده اند.از خواندن این پیامک شوکه شدم و ماجرا را با برادر دیگرم سجاد در میان گذاشتم.
وی ادامه داد: من و سجاد شروع به پرس و جو کردیم و وقتی از دختر خردسال برادرم  به نام ریحانه دراین باره پرسیدیم او به گریه افتاد. چون امیر و ابوالفضل از دوستان صمیمی مان بودند با آنها در بیابان های قرچک قرار گذاشتیم وریحانه را هم با خود سر قرار بردیم. وقتی ریحانه از دیدن دو پسر جوان بار دیگر به گریه افتاد مطمئن شدیم ماجرا حقیقت دارد. من چاقو کشیدم و به سمت امیر و ابوالفضل حمله کردم. ابوالفضل فرار کرد اما امیر را با۱۷ضربه چاقو کشتم و برادرم در قتل نقشی نداشت.
وقتی نوبت دفاع به سجاد رسید وی حرف های برادرش را تایید کرد و گفت: من هیچ ضربه ای به امیر نزدم.
سپس ابوالفضل  که به اتهام شرکت در نزاع منجر به جنایت با قرار وثیقه آزاد است روبه روی هیات قضایی ایستاد دو برادر را دروغگو خواند.
این پسر گفت: امیر نقاش ساختمان بود و در یک مغازه کار می کرد. او هیچ رابطه پنهانی ای با زن برادر محمد جواد و سجاد نداشت این دو برادر من و امیر را به بهانه واهی به بیابان های قرچک کشاندند و آنجا به رویمان چاقو کشیدند. من در درگیری شرکت نداشتم و به محض اینکه چاقو را در دستان محمد جواد دیدم فرار کردم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *