ايران زمين بايد يك سوپر ماركت مالي ايجاد كند/ بانكهاي خارجي در بازار رقابتي ايران حضور جدي تر خواهند يافت

 عضو هيات مديره بانك ايران زمين گفت: فضاي كنوني، فضايي نيست كه فقط در انحصار بانكها باشد و به سمت و سوي رقابت در ساير بازارها نيز خواهد رفت.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومي بانك ايران زمين، مجتبي شيرواني عضو هيات مديره بانك ايران زمين در ابتداي سخنان خود ضمن تشكر از حضور مديران استانها در اين همايش، از ساخته شدن “سرود ايران زمين خانه ماست” تقدير كرد و گفت: سرود بانك ايران زمين ناخودآگاه حسي سرشار از افتخار را در وجود انسان بيدار مي كند.

شيرواني در ابتداي سخنان خود به تشريح وضعيت اقتصادي كشور در حوزه بانكي پرداخت و اظهار داشت: با توجه به اجرايي شدن برجام و برداشته شدن تحريم ها شرايط به سمتي حركت مي كند كه كشورهاي خارجي در حال ربودن گوي سبقت براي تعامل و سرمايه گذاري در ايران هستند.

وي افزود: يكي از حوزه هاي، مهم در اين زمينه حوزه بانكي خواهد بود. تورم و ركود كشور رو به كاهش است و سود سپرده كاهش يافته است. فضاي رقابتي بانكها در خدماتي كه به مشتريان ارائه مي دهند در سال جاري جدي تر خواهد شد و بانكهاي خارجي در بازار رقابتي ايران حضور جدي تري خواهند يافت .

عضو هيات مديره بانك ايران زمين گفت: فضاي كنوني، فضايي نيست كه فقط در انحصار بانكها باشد، و به سمت و سوي رقابت در ساير بازارها نيز گردش خواهد داشت. بانك ايران زمين در اين شرايط بايد بصورت جهشي حركت كند تا بتواند سهم خود را افزايش دهد .

شيرواني در بيان برنامه هاي بانك گفت: ما بايد برنامه هاي قويي براي پيشبرد اهداف تدوين كنيم. در كنار اين برنامه ها بايد جهت گيري بانك را هم مشخص كنيم. بايد به سمتي حركت كنيم كه بانك بتواند مزيت خوبي را براي خود تعريف و شناسايي كند.

اين عضو هيات مديره در مورد اهميت ارائه خدمات متنوع به مشتريان تصريح كرد: بايد بسته خدماتي خودمان را در يك پكيج كامل ارائه بدهيم. درحقيقت ما بايد يك سوپر ماركت مالي شكل دهيم تا مشتري از خدمات متنوع ما در كنار هم استفاده كند.

وي در پايان با بيان اين نكته كه ما يك تيم هستيم، اظهار داشت: قدر ارزش ها، توانايي ها و پتانسيل خودتان را بدانيد. ما باور داريم بهترين ها را در جمع خود داريم و با كمك هم نام ايران زمين را سربلند خواهيم كرد .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *