مقابله ریشه ای با قاچاق کالا تنها با همکاری دستگاه های مرتبط

 رئیس پلیس آگاهی ناجا در جمع روسای ادارت پلیس آگاهی استان گفت: مقابله و مبارزه جدی و ریشه ای با قاچاق کالا تنها با همکاری دستگاه های مرتبط میسر نمی شود
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” محمدرضا مقیمی ” با حضور در استان هرمزگان به صورت میدانی از مجموعه پلیس آگاهی استان بازدید کرد.

وی در جلسه ای که با حضور روسای ادارات پلیس آگاهی استان برگزار شده بود، تصریح کرد: در این برهه زمانی دشمنان این مرز و بوم از هر سمت و سویی چشم طمع و ضربه زدن به جامعه را دارند که می طلبد پلیس آگاهی و مجموعه اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیش از پیش به مقوله قاچاق بپردازد.
سردار “مقیمی” ادامه داد: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل نامگذاری شده، ناجا به نحو احسن انجام وظیفه نموده که برگ زرینی در کارنامه پلیس است و این مهم جز با همکاری و همدلی سایر دستگاه های مرتبط میسر نمی شود.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بنای کار را بر کشف کالای قاچاق نگذاشته ایم بلکه بنای کار عدم ورود کالای قاچاق به کشور است، اظهار داشت: مبارزه با کالای قاچاق تنها وظیفه پلیس آگاهی نیست و این امر با همکاری دیگر یگان های انتظامی و مسئولان مربوطه محقق می شود.

سردار “مقیمی” بابیان اینکه در بحث کشف کالای قاچاق می بایست بصورت عمقی کار شود بطوریکه سازمان جرم، شناسایی و متلاشی شود، خاطر نشان کرد: در خصوص کشف کالا و بطور کلی مقوله قاچاق، باید اتاق فکر ویژه تشکیل داد و از مهندسی معکوس استفاده کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *