سارق به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرد

 رئیس کلانتری ۱۱ شهر کرمان از دستگیری سارق حرفه‌ای موتور و پمپ کولرهای منازل مسکونی و ادارات دولتی و کشف ۳۰ فقره سرقت خبر داد.
به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ “محمد جواد آرامون” گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتور و پمپ کولر از منازل مسکونی و ادارات دولتی در شهر کرمان دستگیری عامل یا عاملان سرقت به صورت ویژه در دستور کار ماموران تجسس کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: از این رو ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی به یک نفر مشکوک شدند و فعالیت وی را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ آرامون بیان داشت: ماموران پس از یک سری تعقیب و مراقبت متهم، وی را که در حال فروش یک دستگاه موتورکولر و پمپ آب بود دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به همراه خریدار اموال مسروقه به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری ۱۱ شهر کرمان تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هر گونه عمل خلاف قانون بود اما با بازجویی های تخصصی انجام گرفته از سوی پلیس لب به اعتراف گشود و به ۳۰ فقره سرقت موتور و پمپ کولر از منازل مسکونی و ادارات دولتی در شهر کرمان و فروش آنان به مالخر دستگیر شده، اعتراف کرد.

وی با اشاره به کشف مقادیر زیادی موتور و پمپ کولر مسروقه در بازرسی از مخفیگاه سارق و مالخر، گفت: بازسازی صحنه های سرقت و شناسائی تمامی مالباختگان مرتبط با این سرقت ها در حال انجام است.

سرهنگ آرامون گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

رئیس کلانتری ۱۱ شهر کرمان اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *