۱۴۰ راس دام قاچاق در تفت توقیف شد


رییس پلیس آگاهی استان یزد از کشف ۱۴۰ راس دام فاقد مجوز دامپزشکی به ارزش یک میلیارد و۱۶۰میلیون ریال در یک عملیات ایست و بازرسی توسط ماموران پلیس شهرستان تفت خبر داد.

به گزارش سادس، سرهنگ “حسین رضایی” با بیان این که مبارزه همه جانبه با انواع قاچاق کالا و ارز، اظهار کرد:  روز گذشته ماموران پلیس آگاهی شهرستان تفت هنگام کنترل محورهای مواصلاتی، یک دستگاه تریلر را که از جنوب کشور عازم شهریار بود برای بازرسی و بررسی مدارک، متوقف کردند.

رضایی افزود: ماموران در بازرسی از این تریلر، ۱۴۰ راس گوسفند قاچاق فاقد مجوز دامپزشکی را کشف و یک متهم را نیز دستگیر و به مراجع قانونی معرفی کردند.

رییس پلیس آگاهی استان یزد ارزش برآورد شده این دام های قاچاق را یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال بیان و تصریح کرد: دام‌های کشف شده به قرنطینه اداره دامپزشکی استان تحویل داده شدند.

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

كشف بيش از 200 كيلو گرم مواد افيوني در نائين

ش دی ۱۸ , ۱۳۹۵
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف ۱۶۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و ۵۸ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان خبر داد. به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ جهانگیر کریمی گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان […]