واکنش باشگاه نفت نسبت به شکایت باشگاه استقلال از علی دایی

روابط عمومی باشگاه نفت تهران در واکنش به شکایت باشگاه استقلال تهران از علی دایی می‌گوید هر بار دایی به موفقیتی رسیده، سنگ‌اندازی‌ها علیه او افزایش یافته است.

به گزارش سادس، حسین قدوسی مسئول روابط عمومی باشگاه نفت در واکنش به شکایت باشگاه استقلال تهران از علی دایی به دلیل اظهاراتش در کنفرانس خبری و بی‌احترامی او به هواداران و کادر فنی استقلال، اظهار کرد: به نظر می‌رسد تکلیف بعضی‌ها با خودشان مشخص نیست و هرروز موضعی می‌گیرند. البته مشخص است این مواضع جدید در آستانه بازی با نفت چرا و از کجا نشأت می‌گیرد. ما یادمان هست که جهانیان رییس محترم هیات مدیره استقلال در اقدامی تحسین‌برانگیز توهین و فحاشی‌ها به دایی را محکوم کرد و حتی از سرمربی نفت به عنوان سرمایه ملی یاد کرد و بخاطر آن فحاشی‌ها عذرخواهی کرد.

او ادامه داد: ویدیوی اظهارات دایی نیز موجود است. ایشان صراحتاً از هواداران فرهیخته استقلال عذرخواهی کرده و در قبال آنهایی که فحاشی و توهین کردند واکنش نشان داد. حال اینکه می‌خواهند برخلاف موضع رسمی رییس هیات مدیره شکایت کنند، اتفاق دیگری است.

روابط عمومی باشگاه نفت در ادامه با بیان اینکه تصور می‌کرده عذرخواهی‌ها فراگیرتر شود و مدیریت باشگاه استقلال تهران هم همچون افرادی نظیر جهانیان، پروین و مایلی کهن این اقدام ناپسند را محکوم می‌کند، گفت: ما تصور چنین واکنشی از باشگاه استقلال داشتیم تا با اتفاقات اینچنینی و تکرار فحاشی‌ها در استادیوم‌ها برخورد شده و جلوی این ناهنجاری‌ها گرفته شود. اما ظاهرا انتظار و تصور ما تصور باطلی بوده و البته معلوم نیست چرا پس ازگذشت چندین روز از آن بازی و در آستانه بازی دو تیم در لیگ این موضع اعلام می‌شود. حال به هر بهانه و سیاستی این تصمیم در آستانه بازی برگشت دو تیم اتخاذ شده ولی مایه تعجب و تاسف است که به جای عذرخواهی و دلجویی چنین موضعی اتخاذ می‌شود.

قدوسی افزود: اگر اشتباه نکنم حتی منصوریان هم این توهین‌ها و فحاشی‌ها را محکوم کرد و حال واقعاً مایه تاسف است که در آستانه بازی در قبال فحاشی‌ها به یک اسطوره جهانی ورزش این مرز و بوم، به جای عذرخواهی و دلجویی چنین تصمیمی گرفته می‌شود. ما تصور می‌کنیم باید این موضع‌گیری‌ها رصد و ریشه‌یابی دقیق شود. قطعا وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر هم در قبال فحاشی و توهین‌ها به سرمایه‌های ورزش مملکت کم‌توجه نخواهند بود و این مسایل را رصد خواهند کرد.

او در ادامه با بیان اینکه هجمه‌ها و کم‌لطفی‌هایی که علیه دایی می‌شود، او را با انگیزه‌تر و کوشاتر خواهد کرد، خاطرنشان کرد: این را تجربه ثابت کرده است. دایی مرد سرد و گرم چشیده‌ای است و قطعا ناگفته‌های بسیار دارد. او بیدی هم نیست که با این بادها بلرزند. تمرکز ایشان هم بیشتر خواهد شد و ما ایمان داریم بسیاری از سنگ‌اندازی‌ها انگیزه شاگردان دایی را هم بیشتر خواهد کرد.

روابط عمومی باشگاه نفت در پایان با تاکید بر اینکه هر زمان دایی موفقیتی کسب کرده، سنگ‌اندازی‌ها علیه او افزایش یافته است، گفت: این روزها و این تصمیمات هم می‌گذرد. مردم هم خیلی خوب همه چیز را درباره سنگ‌اندازی‌ها علیه تیم بخش خصوصی و دایی قضاوت خواهند کرد. این را هم بگویم که به اعتقاد و نظر شخصی بنده که دوستان استقلالی بسیاری در جامعه دارم، هواداران فهیم و فرهیخته‌ای که دایی بعد از بازی با استقلال از آنها پوزش طلبید هم از فحاشی سازماندهی شده توسط لیدرها و برخی از تماشاگران استقلال ناراحت هستند. همچنین آنها از این تصمیم باشگاه استقلال متعجب و ناراحت شده‌اند.

انتهای پیام

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *